Žena a muž
Pexels/Djordje Petrovic

Na prvom rande je veľmi dôležitá atmosféra. Tieto veci by si nemala o sebe hovoriť, aby si ju nepokazila. Išlo všetko podľa plánov a napriek tomu muž o teba stratil záujem? Pravdepodobne za to môžu tieto 4 dôvody.

Dostal ťa príliš rýchlo

Pravá láska má byť jednoduchá. Nemá nič komplikovať, veci majú ísť prirodzene ľahko a nemáš pri nej cítiť adrenalín. Je tu však jedno veľké ale. Muži sú lovci a preto sa môže stať, že ak ťa počas rande chlap celú prečítal ako otvorenú knihu, stratil o teba záujem. V tejto oblasti by si mala nájsť rovnováhu – čo ešte môžeš a čo má zostať tajomstvom.

Myslí si, že si ťa nezaslúži

Myslíš si, že tento bod je len klišé? Nemusí to tak byť. Keď chlap na rande zistí, čo všetko dokážeš, aká si silná a úžasná, môže sa v ňom usídliť pocit, že si ťa nezaslúži. Ak chceš muža získať, mala by si ukázať trochu svojej zraniteľnosti, aby si mohol dokázať silu a mužnosť.

Pár pri počítači
zdroj: Pexels/Elina Fairytale

Príliš vysoké očakávania

Tretím dôvodom môže byť to, že si od neho mala príliš vysoké očakávania. Ak cítil tlak, stiahol sa, lebo sa zľakol. Muž potrebuje cítiť, že môže robiť svoje vlastné a slobodné rozhodnutia. Pokiaľ chceš nejakého chlapa zbaliť, nič neočakávaj, len sa nechaj unášať prítomným okamihom a užívaj si zábavu.

Naozaj je zavalený prácou

Muž o teba stratil záujem? Posledným dôvodom môže byť aj zaneprázdnenosť kvôli práci. Možno to nie je jeho chyba, ale naozaj má toho veľa a tak netúži po tom, aby mal skutočný vzťah. Zbytočne by ho oberal o energiu, ktorú môže využiť inak.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating