Vzťah v súkromí
Pexels/Radu Florin

V dnešnej dobe uverejňujú ľudia skoro všetko. Pomaly aj to, ako dlho boli na toalete a čo tam robili. Už určite vieš, prečo nie je dobré zdieľať fotky vzťahu na internete. Prečo by si však mala držať vzťah v súkromí? Odpoveď ti dajú nasledovné 4 body.

Ľudia si radi domýšľajú

Keď si osoba, ktorá uverejňuje fotky na Instagram každú hodinu svojho života, ľudia si radi vytvoria konšpiračné teórie. A keď pár dní nepridáš nič, okamžite si niečo domyslia a klebety sa budú šíriť rýchlosťou blesku. Pokiaľ nechceš, aby vznikali aj o tvojom vzťahu, udržuj ho v súkromí. Partner bude spokojný.

Žena a muž na pláži
zdroj: Pexels/Konstantin Mishchenko

Znižuje sa tým vaša intimita

Hlavne muž môže mať ten pocit. Ak aj počas vašich spoločných chvíľ vyťahuješ mobil, všetko fotíš a zdieľaš, môže mu to byť nepríjemné. Niektoré veci by mali zostať naozaj iba medzi tebou a tvojím priateľom. Hranice určuješ len ty sama, tak ich nastav správne. Vytvorte si súkromie.

Zvyšuje sa riziko ohovárania

Držať vzťah v súkromí by si mala aj preto, aby si sa vyhla ohováraniu. Ľudia majú často pocit, že keď sledujú „storky“ konkrétnych ľudí, poznajú ich a tak ich môžu aj ohovárať, súdiť a šíriť o nich domnienky, ktoré nie sú pravdivé. Keď nebudeš mať svoj vzťah verejný, vydrží ti oveľa dlhšie.

Pár na rande
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Vytratí sa čaro prítomnosti

Možno si si to už na sebe všimla a možno nie, no keď niekde si a všetko sa snažíš fotiť a nahrávať, neprežívaš daný okamih. Neužívaš si to, len robíš fotografie, ktoré si budeš prezerať neskôr doma. No skôr nechaj doma mobil a užívaj si prítomný okamih. Budeš mať z toho oveľa väčšiu radosť a poteší sa aj tvoj priateľ. Nebude pred ním neustále fotoaparát, ale ty budeš celá jeho.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating