Muži odhalili svoje tajomstvá a zúfalo túžia, aby ich ženy vedeli.

Čo im ide mysľou, keď sa na nás dívajú a čo chcú aby sme vedeli? Prezradili čo na ženách milujú, čo ich trápi a najmä čo sa skrýva za ich slovami. Toto je ich 30 dojemných mužských výpovedí, ktoré by si mala vedieť aj ty.

1. Sú to tie malé veci, ktoré povieš len tak medzi rečou a ja si ich skutočne pamätám.

2. „Nehnevám sa“ naozaj znamená, že sa nehnevám!

3. Nemám potuchy, čo chceš. Naozaj nemám. Takže pokiaľ chceš, aby som niečo vedel, tak mi to povedz, pretože na to sám neprídem.

4. Keď pri tebe sedím a som ticho, neznamená to, že sa niečo deje. Muži sú radi, keď pri tebe môžu jednoducho byť. Nemusíme sa vždy rozprávať alebo robiť niečo, aby sme boli spokojní.

5. Viem, že keď sa na seba pozeráš do zrkadla, vidíš samé chyby. To, čo nenávidíš, to čo sa ti nepáči. To, čo si želáš, aby si mala. Ale to čo vidím ja, je žena, ktorá ma vie rozosmiať. Žena, vďaka ktorej sa usmievam. Žena, ktorá je múdra. Žena, ktorá je vtipná. Žena, ktorá sa nikdy nevzdáva. Ale hlavne vidím dievča, vďaka ktorej mám každý deň pocit, že som vyhral v lotérii. A viem, že nezáleží na tom, koľkokrát sa na seba pozrieš do zrkadla, pravdepodobne tam nikdy neuvidíš všetky tie úžasne veci, no potrebujem, aby si vedela, že je to presne to, čo vidím ja zakaždým, keď sa na teba pozriem.

😍😍 lovers @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

6. Nie som bez emócií. Myslím na teba neustále. Niekedy mi ťa pripomínajú tie najmenšie veci. Nie som vždy skvelý vo vyjadrovaní sa a niekedy som sám zmätený zo svojich myšlienok a emócií. Ale ver mi, že na teba myslím.

7. Je pre mňa takmer nemožné povedať „ľúbim ťa“. Nerozumiem, že moje činy ťa o tom nepresvedčili. Slová sú bezvýznamné, moje činy však nemôžu byť falošné. Znamenajú pre mňa omnoho viac.

8. Neutekaj preč počas alebo po hádke s očakávaním, že za tebou chlap pribehne a bude sa ťa snažiť dostať späť. Odchod znamená, že potrebuješ priestor na upokojenie, čo je to úplne pochopiteľné. 

9. Keď chcem byť sám, nemá to nič spoločné s tebou.

10. Keď pri tebe spím, chcem, aby si ma držala ako plyšového medvedíka.

11. Keď vám povieme niečo dôverné, nie je v poriadku zdeliť to najlepšej kamoške. Skutočne, nie.

12. Muži sa dokážu zamilovať. A bolí to, keď je po všetkom. Robíme všetko preto, aby sme vyzerali, že sme nad vecou, ale v skutočnosti nie sme. Pravdou je, že sa cez to nikdy úplne nedostaneme.

13. Keď sa mi hráš s vlasmi, škrabkáš mi hlavu a prehrabávaš sa v nich, tak je to pre mňa veľmi príjemné.

14. To, že nám pripadá nejaká iná žena atraktívna ešte neznamená, že ty si pre mňa menej atraktívna alebo by som ťa opustil kvôli okoloidúcej cudzinke.

15. Keď si vonku s nejakým tvojim kamarátom a niekto sa ťa opýta, či ste vy dvaja spolu, neodpovedaj „oooch nieeeee“ alebo niečo podobné. Aj keď sme len tvoji kamaráti, stále to zabolí.

😘😘😘😘 @elisabeth_btt @ariel.p9

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

16. Ak sa ti páčim, tak mi to povedz!

17. Ak ti dám kompliment, tak ho prijmi.

18. Keď ti chlap povie: „rob tak, ako chceš ty“ alebo „keď ťa to urobí šťastnou“, nie sú za tým žiadne hry. Jednoducho si cení, čo potrebuješ a chce, aby si bola šťastná. Chceš isť von alebo zostať doma? Dáš si pizzu alebo čínu? A podobne. Keď niečo veľmi chceme my, tak si to vyberieme, inak budeme radi za to, že si šťastná.

19. Niekedy naozaj na nič nemyslím.

20. Si krajšia než si to o sebe myslíš.

21. Naozaj sme bezradní v tom, ako udržať druhú osobu šťastnou, naplnenou a zamilovanou. Taktiež by mnohí z nás radi dodržiavali tradičnú schému rodiny a muža, ktorý ju má zabezpečiť, ale kvôli stagnácii platov je dnes veľmi ťažké prosperovať. Nosíme v sebe vinu, pretože vieme, že sa v tomto nedokážeme vyrovnať tvojmu otcovi a starému otcovi.

22. Ak o mňa nemáš romantický záujem, tak so mnou prosím ťa, nechoď na rande.

23. Najkrajšie oblečenie aké môžeš na sebe mať sú letné šaty.

24. Dokážem úplne presne zopakovať každý kompliment, ktorý som kedy dostal. Muži nedostávajú komplimenty tak často ako ženy, takže ak ho dostaneme, dokážeš nám rozžiariť celý mesiac. Napríklad si pamätám, ako mi jedna žena povedala, že mám dobré vlasy.

25. Väčšinu času by sme boli radšej keby to niečo, čo nás trápi, nám zožralo celú dušu, než by sme o tom mali hovoriť. Keď som zaseknutý a nahnevaný, to je dôvod prečo. Psy tomu rozumejú.

26. Potrebujeme chlapský čas. Nechceme ísť von na to, aby sme vás podvádzali, jednoducho sa potrebujeme opiť a robiť mužské záležitosti. Raz za mesiac, to je všetko, čo potrebujeme. Len nás nechajte. Nevyčítajte nám to, nepíšte a nevolajte po celý večer.

27. Nepočúvajte Cosmopolitan! Nemáme radi veci, ktoré vám tam radia.

28. To, že povieš, že si ok, keď v skutočnosti nie si, je omnoho horšie ako priznanie.

29. Muži sa naviažu prostredníctvom aktivít. Ženy si vytvárajú putá cez komunikáciu. Mám omnoho viac spomienok, ktoré začínajú vetou „Hej, pamätáš, keď sme…“ ako rozprávaním sa s mojim najlepším kamošom o vzťahoch.

30. Ženy používajú slovko „cute“ (rozkošný) tak často, že už ani neviem, čo to v skutočnosti znamená.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.