červený rúž
instagram/miamirabela_makeup, instagram/lifeofshauni

Najväčší predstaviteľ ženskosti, zmyselnosti a symbol vášne sa teší veľkej obľube už niekoľko rokov. Práve s prichádzajúcim obdobím Vianoc si ho nanášame oveľa častejšie, keďže sa zhoduje aj so zaužívanými farbami Vianoc. Aj napriek tomu, že červený rúž sa hodí k určitému typu pleti, outfitom či na niektoré príležitosti o čosi viac, taktiež sa hodí aj konkrétnym znameniam podľa ich povahy.

Nie každá žena rada nosí červený rúž. Ten totižto pôsobí ako magnet na pohľady a znamenia, ktoré sú radšej v úzadí, nie sú tak sebavedomé a odvážne, radšej siahnu po neutrálnom lesku na pery či ružovej farbe.

Toto sú však 3 znamenia, ktoré milujú jeho sýtu farbu, pozornosť, ktorú priťahuje, ale aj vďaka tomu, že si práve s takouto farbou najviac rozumejú. Patríš medzi ne aj ty?

1. Panna

Panna je najmä praktická a aj keď vie, že červený rúž nie je vždy tá najlepšia voľba, je to jej obľúbená farba, v ktorej sa cíti komfortne. Je sebavedomá a svoje slabé chvíle na sebe nedáva najavo, avšak aj ona má dni, kedy potrebuje upútať pozornosť, aby vedela, že je ľuďmi obdivovaná. K tomu jej dokonalo pomáha práve táto sýta farba na perách.

pútač pozornosti
zdroj: instagram/sandor_orsi

2. Baran

Žena v znamení Barana je tvrdohlavá a preto sa nezaujíma o to, čo sa aktuálne nosí, ale o to, čo má ona sama rada. Jedno je však isté, vie čo jej pristane. Nechýba jej impulzívnosť a vždy je otvorená novým veciam. Pritom však vždy vsadí na červený rúž, pretože ten na jej perách vyzerá naozaj úžasne. Žena narodená v tomto znamení vie, že je pre ňu ako stvorený. Neobáva sa extravagancie, pretože si nepripúšťa názory ani pohľady iných. Nebojí sa experimentovať a hlavne miluje výrazné farby.

výrazný make-up
zdroj: instagram/giada.zuccarelli.mua

3. Lev

Ženy v tomto znamení sú veľmi dominantné, ale hlavne veľmi originálne. Keďže znamenie Lev patrí k extrovertom, rado býva stredom pozornosti, preto červený rúž je dokonalým lákadlom všetkých očí. Ak chce zaujať ešte viac, nebojí sa k nemu doladiť aj výrazné oči. Žena v znamení Leva dbá na svoj zovňajšok, outfit a dokonalý make-up. Práve preto vie, že sa jej červený rúž hodí, vyzdvihne jej krásu a jej kroky budú sebavedomé a úsmev neodolateľný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty