Niektorí ľudia by dali aj svoju dušu, len aby potešili svojich milovaných a urobili ich šťastnými. Lenže niekedy to tak býva, že ostatní to využívajú a neberú ohľad na ich city. Dnes ti predstavíme znamenia zverokruhu, ktoré sa snažia byť za každých okolností prajné. Keď takými sú, cítia sa lepšie a majú pocit, že pomohli urobiť tento svet krajším. 

Ak takú osobu máš aj ty vo svojom okolí, ktorá sa k tebe takto odovzdane správa, váž si ju a daj jej patrične najavo, ako veľmi ci to ceníš. Nie každý má to šťastie stretnúť osobu, ktorá by ti dala aj modré z neba.

Vodnár

Pre toto znamenie je charakteristické, že najmä pre ľudí, ktorých miluje, urobí maximum. Keby bolo možné, prinesie im aj zlatú hviezdu z oblohy. Vie presne, ako príjemne prekvapiť ostatných naokolo. Je totiž majstrom v prekvapeniach. Ak je smutným alebo prežíva nie najlepšie obdobie, nikdy to nedáva najavo a i napriek tomu sa snaží ľudí nabiť dobrou náladou. Úsmev ho sprevádza takmer stále. Peniaze pri ňom nehrajú významnú rolu. Záleží mu na dobrých medziľudských vzťahoch.

Býk

V srdci Býka horí veľa lásky, ktorú by najradšej rozdal celému svetu. Ak je s niekým vo vzťahu, dopraje mu všetko, čo môže. Lenže niekedy to druhá strana využíva. Keď to napokon zistí, znáša to veľmi ťažko. Srdce mu praská a vnútro akoby krváca. Ale keď sa všetko utrasie, opäť obdarúva každého, kto o to stojí, všetkým, čo má. Jednoducho, je to dobrák.

Rak

Ďalšie znamenie, ktoré by doprialo ľudstvu to najlepšie (aj nemožné), je Rak. Ale toho v zásade robí šťastným a spokojným. Má pocit, že je to náplň jeho života a tzv. životné posolstvo. Keď môže niekomu pomôcť alebo len zlepšiť deň. Jasné, niekedy je to však za dobrotu na žobrotu. No s tým Rak vopred už počíta a nerobí si z toho ťažkú hlavu. Verí v dobro, a že sa skrýva v každom z nás. Nehovoriac, ak ide o jeho milovaných. Urobí čokoľvek, aby mali úsmev na tvári.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.