Sú láskaví a majú dobré srdce, no a preto ich ľudia často využívajú. Veď ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Pre nich je blaho ostatných viac, ako ich vlastné. Nie sú sebecké a radi sa delia o všetko, čo majú. Ľudia to nejedenkrát využívajú, pretože vedia, že z toho môžu získať vo svoj prospech. Schválne, či si sa v tom našla aj ty.

Druhým dodávajú energiu a pozitívnu náladu. Sú ako slniečko, prinášajú svetlo a nádej. Lenže všetci vieme, ako to v tomto svete chodí. Často je to na ich úkor. O ktorých znameniach zverokruhu bude reč?

Rak

Vo svojej podstate je rak veľmi láskavé znamenie, ktoré by znieslo ľudstvu všetko šťastie, aké len existuje. Avšak mnohokrát na to doplatí, pretože my, ľudia, máme tendenciu dobro využívať. Lenže Rak vo svojej dobrote vidí niečo viac. Chce ukázať, že svet nemusí byť tak krutý, ako ho poznáme, že všetko je to len o nás ľuďoch, akú cestu si vyberieme. Problémom Raka je, že sa nechá veľmi rýchlo zmanipulovať inými. Stačia sladké reči a už sa dá ovplyvniť.

Panna

Toto znamenie sa vie veľmi často sklamať v ľuďoch. A bude to najmä tým, že viac dáva ako prijíma. Samozrejme, to je pekné, ale niekedy to až moc preháňa. Príliš verí ostatným, čo hovoria a ľahko sa dá i zmanipulovať. Drahá Panna, maj vždy svoj názor. Ak si si niečím istá, nedaj sa ovplyvniť inými. Tvoje názory a skutky majú rovnakú váhu ako iného.

Kozorožec

Aj toto posledné znamenie je na tom podobne. Má veľké srdce a často so sebou nechá mávať a zaobchádzať tak, ako to chce druhý. Jediný rozdiel medzi ním a Pannou je, že najprv sa musí dotyčná osoba dostať pod Kozorožcov pancier. Ak ho niekto nezaujíma, tak si ho ani nevšíma. Ale i napriek tomu má v sebe, že ak niekoho pripustí k sebe, nechá so sebou zametať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.