Ako odísť zo vzťahu

Rak

Aj žena narodená v znamení Raka je veľmi citlivá a potrebuje po svojom boku chápavého partnera. Novým ľuďom sa otvára pomaly, preto svojmu partnerovi plne dôveruje a verí v to, že je to ten pravý. Niekedy si ho možno idealizuje až príliš a kvôli svojim citom nedokáže triezvo uvažovať a pozerať na svet realisticky.

Jej láska je tak silná, že je ochotná trpieť aj v nefunkčnom vzťahu. Odchod považuje za posledné a krajné riešenie, ktoré odkladá tak veľmi, ako sa len dá. Nechce sa vzdať svojej lásky, pretože ju desí predstava otvoriť sa niekomu novému. Sklamania ju dokážu hlboko zasiahnuť.

Ženy, ktoré sa vyspia aj s frajerom kamarátky
zdroj: Pexels/Ron Lach

Váhy

V tomto rebríčku nemôže chýbať ani žena narodená v znamení Váhy. Tiež jej chvíľu trvá, kým si k sebe niekoho pustí, preto verí, že ju daný človek nesklame. Dokáže byť veľmi oddaná a rozchod je pre ňu nepredstaviteľný. Čiastočne aj z toho dôvodu, že sa obáva samoty a toho, že by po svojom boku nikoho nemala.

Snaží sa, aby bol vzťah harmonický a funkčný, no niekedy pritom toleruje aj veci, ktoré sa jej nepáčia. Šťastie a spokojnosť iných neraz kladie pred tie vlastné. Nemá rada konflikty a nezhody, preto robí všetko pre to, aby sa im vyhla. Po rozchode má tendenciu vrátiť sa k bývalému partnerovi, bez ktorého si nevie predstaviť svoje fungovanie.

Niektorí muži takéto ženy radi zneužívajú. V našom článku nájdeš mužské znamenia, ktoré nemajú problém ženu citovo vydierať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy