Tieto znamenia podľa hviezd počas júna pravú lásku nenájdu. 

Panna

Od nového roka sa ti toho v živote veľa deje. Vôbec si sa nezastavila a akonáhle jednu prácu odovzdáš, musíš ísť urobiť druhú. Máš veľa povinností, nevieš, kde ti hlava stojí a na konci týždňa si veľmi vyčerpaná. Tešíš sa, že jún ti so sebou prinesie pekné slnečné počasie, no nevieš si predstaviť byť s niekým vo vzťahu. Momentálna situácia ti to nedovoľuje. Miluješ svoju prácu a rada robíš veci na 100 %, bola by si nešťastná, keby ťa niekto zdržiaval alebo zaneprázdnil.

zdroj: Photo by Rowan Chestnut on Unsplash.com

Škorpión

Len nedávno si si uvedomila, aký je tvoj život dobrý bez toxických ľudí naokolo. Necítiš sa zle, viac sa usmievaš a si rada, že máš okolo seba len tých pravých priateľov. V júni by si preto mala počkať a nehrnúť sa do vzťahu, pretože je to veľmi čerstvé. Napriek tomu to neznamená, že sa máš nudiť. Príležitostí na tvorenie nových zážitkov a spomienok bude veľa, no budeš spokojná, ak budeš single. Nájdi si čas na seba. Vychutnaj si naplno atmosféru kvetín, ktoré kvitnú a buď rada, že sa nemusíš nikomu spovedať, kde si bola a s kým si bola.

Blíženci

Trpezlivosť nie je tvoja dobrá vlastnosť a niekedy nastanú situácie, kedy sa nevieš dočkať ako sa z jedného vzťahu dostaneš do druhého. Avšak, momentálne si na ceste milovať samú seba a žiadnych mužov. Nepotrebuješ chlapa na to, aby si bola šťastná a aby si mala dôvod na smiech. Buď k sebe úprimná a všetkých, s ktorými by si chcela len flirtovať, pošli preč.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.