Naše znamenie hrá dôležitú rolu v definícii našej osobnosti. Nie je preto žiadnym prekvapením, že nasledujúce tri znamenia, predstavujú nočnú moru pre každú ženu. No určite to nie je niečo, na čom sa nedá popracovať. Len je treba vedieť, aké chyby máme my, ale aj náš chlap.

Rak

Hovorí sa, že ženy sú citlivejšie. V tomto prípade to však absolútne neplatí. Muž narodený v znamení raka prekypuje rôznymi emóciami, ktoré často definujú jeho správanie. Nie je žiadnym tajomstvom, že si nedokáže udržať emócie na uzde, a tak preto často reaguje prehnane. Vytvára drámu aj tam, kde by vôbec nemusela byť a občas je aj dosť vzťahovačný. Musíš si dávať pozor, čo pred ním hovoríš, pretože si všetko berie veľmi osobne. Ak je však do teba zamilovaný, máš šťastie a môžeš si byť istá, že ťa neopustí. Nezabúdaj však na to, že nemusíš byť jeho osobnou psychologičkou a riešiť všetky jeho problémy.

Kozorožec

Kozorožec je obrovský pracant. Byť vo vzťahu s ním môže byť veľmi náročné a to hlavne preto, že budeš mať pocit, že všetky jeho povinnosti a práca sú omnoho dôležitejšie ako ty. Zo začiatku ťa možno bude baviť snažiť sa neustále získať si jeho pozornosť, no časom pochopíš, že na iných veciach mu záleží viac ako na tebe. Tvoju toleranciu bude skúšať až do vtedy, kým ti nepretečie aj posledná kvapka trpezlivosti. A ak ho aj potom opustíš, hodí to za hlavu, pretože musí riešiť horšie veci, ako nejaký rozchod.

Býk

S niektorými ľuďmi sa dohodneš ľahko. No potom príde chlap narodený v znamení býka a pochopíš, čo si pred tým mala. Je jedno, že máš pravdu a dáva to logiku, pri ňom sa aj tak budeš musieť zmieriť s tým, že všetko bude tak, ako povedal on. A ver, že to z teba napokon vysaje všetku tvoju energiu. Tento muž je extrémne pragmatický a má problém s ukazovaním svojich emócií. Vie byť aj romantický, no na to musíš vystihnúť jeho dobrú náladu. Nemajú problém uraziť svoju polovičku, keď sa im práve nedarí. A takto by to vo vzťahu vyzerať nemalo.

Keď sa tvoj muž nachádza v jednom z týchto znamení, nezúfaj. Teraz už poznáš, aké je pre neho ťažké bojovať so sebou samým. A povedzme si úprimne, každý máme svoje muchy, a je len na našich partneroch, či sa rozhodnú milovať nás aj napriek nim. 

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.