Photo by Christopher Harris on Unsplash

V dnešnom horoskope si môžeš prečítať, ktoré 3 znamenia sú najviac falošné a nemala by si im veriť. Predstierajú niečo, čo nezodpovedá ich vnútornému presvedčeniu. Klamú, osočujú a väčšinu času majú negatívnu náladu. Idú z jedného extrému do druhého a nič nenechajú na náhodu. Ich motto je „všetko alebo nič“. Nemajú problém ohovoriť ťa za chrbtom a do tváre sa ti usmievať.

Spoznaj tieto znamenia a dávaj si na ne pozor.

Baran

Človek, ktorý je narodený v znamení Barana, sa chce každému zapáčiť. Jeho živel je oheň, preto je aktívny a nebojácny. Nespráva sa vždy ukážkovo, preto je často falošný. Svojim dobrým správaním chce zakryť to, že mu niečo nejde. Pochváli ťa aj vtedy, keď ti niečo nejde alebo nepasuje. Za každú cenu sa chce stať dobrým priateľom, no nevie, že bez úprimnosti to nepôjde. Svojich priateľov počúva jedným uchom dnu, druhým von. Rozmýšľa len nad sebou a druhí ľudia ho nezaujímajú.

zdroj: Photo by freestocks.org from Pexels

Váhy

Tento človek vie byť priateľský, ľahko sa vcíti do tvojich problémov, no je pre neho ťažké hovoriť pravdu. Chce každého potešiť, preto z jeho úst počuješ často komplimenty – sú však plytké a nemajú v sebe žiadnu hodnotu. Vie sa pred ľuďmi pretvarovať, má neuveriteľné pozorovacie schopnosti, preto si každé svoje klamstvo pamätá. Nedáva najavo svoje city ani emócie, pretože si chce zachovať jednu tvár, ktorá bude pre neho charakteristická.

Vodnár

Človek, ktorý sa narodil v znamení Vodnára, je pokojný. Nič ho nevyvedie z miery, pretože sa o nič nezaujíma. V spoločnosti sa pretvaruje, má o každého záujem, chce, aby boli všetci šťastní, no väčšinou sa chce len ukázať – urobiť si dobré meno pred všetkými, aby mu potom všetko prešlo. Je falošný, pretože vie s ľuďmi manipulovať. Ozve sa len vtedy, keď niečo potrebuje. Zo všetkého by chcel výhody len pre seba a nie pre druhých. Človek, ktorý je Vodnár, rozhodne nie je férový a nehrá podľa pravidiel.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy