Dnes ti predstavím 3 najinteligentnejšie znamenia. V žiadnom prípade však nie sú dokonalé, pretože aj oni majú svoje chyby a zlé vlastnosti. Avšak, ak ide o inteligenciu, tieto 3 znamenia jasne prevyšujú všetky ostatné.

Vodnár

Vodnár sa nikdy nevzdáva. Je to ten najtvorivejší človek, ktorého môžeš poznať. Keď ho stretneš, nikdy ho neporazíš v kreativite alebo v originalite. Je veľmi odhodlaný, praktický a nezastaviteľný. Úspech nie je niečo, čo ho láka, no vždy ho prirodzene dosiahne. Presne ten typ, ktorý sa nemusí veľa učiť na to, aby dosahoval v škole výborné výsledky. Nepodľahne tlaku okolia, vždy si dokáže urobiť vlastný názor a ide si pevne za svojimi cieľmi. Známe osobnosti, ktoré sú tiež narodené v tomto znamení, sú napríklad Harry Styles, Ed Sheeran a Oprah Winfrey.

Škorpión

Škorpión je jedným z najcitlivejších znamení zverokruhu. Niekedy sa stáva, že vďaka tejto vlastnosti prehliadame iné kvality, ktoré má. Stáva sa tiež, že má občas ťažký život, ale vie milovať ľudí tak, ako žiadne iné znamenie. Vie o sebe, že je múdry, nosí v sebe potenciál, ale využíva ho veľmi opatrne. Presne vie, kedy a kde má čo urobiť. Uvedomuje si svoje vlastné chyby, silné a slabé stránky. Známe osobnosti, ktoré sú tiež narodené v tomto znamení, sú: Katy Perry, Bill Gates a Willow Smith.

View this post on Instagram

Glam.

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Panna

Panna rozsvieti tvoj život tak, ako nikto iný. Je to typické dieťa géniov, kedy vieš, že ona je tá najlepšia žiačka z celej triedy. Je smädná po vedomostiach v každom veku, rada sa učí a 24 hodín je zvedavá na všetko, čo sa deje okolo nej. Matematické úlohy sú pre ňu radosť a nikdy sa nehnevá, ak má niekoho doučovať. Veľmi často sa uchytí v umeleckom zamestnaní, môže byť maliarka alebo vyučujúca spevu. Známe celebrity, ktoré sú tiež narodené v tomto znamení sú napríklad Hugh Grant, Sophia Loren alebo Charlie Sheen.

 

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.