Photo by Christiana Rivers on Unsplash.com

Máj – lásky čas. V dnešnom horoskope sa dozvieš, ktoré tri znamenia nájdu v máji lásku na jednu noc a celý mesiac bude pre nich o vášni a romantike.

Baran

Žena, ktorá je narodená v znamení Barana, bude mať máj najkrajší. Čakajú ju dni plné zábavy, ktoré si užije na 100%, aj keď bude v karanténe. Prírodu predsa zakázanú nemá a na prechádzke môže stretnúť svoju spriaznenú dušu. Keď bude mať oči (aj srdce) otvorené, môže zažiť veľa vášne. Vášeň potom spôsobí to, že žena v znamení Barana bude celý mesiac šťastná a sebavedomejšia.

Ak je žena v tomto znamení vo vzťahu, môže ju čakať posunutie vzťahu na vyššiu úroveň. Jej partner bude viac romantický, než obvykle a nevylučuje sa možnosť spoločného bývania. Táto žena by si mala v máji uvedomiť, že v jej živote sa nachádza ten pravý muž, ktorý ju miluje a urobí všetko pre to, aby bola šťastná.

zdroj: Photo by Kevin laminto on Unsplash.com

Rak

Žena v tomto znamení sa môže pripraviť na to, že počas mája ju čakajú veľké veci. Najprv si musí urobiť poriadok s mužmi, s ktorými aktuálne nevie, na čom je. Po tomto rozhodnutí jej do života príde muž, ktorý naplní všetky jej fantázie a noci s ním budú plné (najprv) vášnivého písania a potom aj osobného kontaktu.

Žena vo vzťahu sa môže tešiť na to, že jej partner bude mať na ňu viac času, než predtým a bude pri nej tráviť celé dni. Pre udržanie vášne, ktorá je medzi nimi, bude musieť vymýšľať nové veci v spálni, no môže sa tešiť na pozitívne výsledky.

Kozorožec

Žena, ktorá je narodená v znamení Kozorožca, zažije v máji náhle vzplanutie vášne. S mužom, ktorý je jej srdcu už dávno blízky, pocíti silné prepojenie a príťažlivosť. Obaja sa tak môžu tešiť na pekné noci, ktoré si budú vzájomne spríjemňovať.

Žena, ktorá má v tomto znamení stabilný vzťah, bude v máji viac počúvať svojho partnera. Nechá mu priestor, bude ho rešpektovať a keď to on uvidí, bude ju milovať ešte viac. Ich vzťah nájde znovu vášeň a v posteli budú mať veľa energie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating