Photo by john-schnobrich on Unsplash.com

Dni, ktoré momentálne všetci prežívame, môžu prinášať negatívne myšlienky. Počasie sa každý deň mení, práca sa nám kopí a my nevieme, čo skôr začať. Prečítaj si článok o znameniach, ktoré potrebujú v týchto dňoch najväčšiu podporu a stoj pri nich.

Vodnár

Napriek tomu, že sa toto znamenie môže javiť ako samostatné, potrebuje cítiť oporu. V týchto dňoch by si sa o Vodnára mala zaujímať a každý deň mu telefonovať. Všetko, čo miloval, mu zakázali. Nemôže cvičiť v posilňovni, nemôže navštevovať obchodné centrá a ani ísť s priateľmi na kávu.

Zbytočne mu nepridávaj obavy, skôr ho pozitívne nalaď na to, že bude všetko v poriadku a rozosmievaj ho. Vodnár miluje spoločnosť, či už osobnú alebo internetovú. Prežíva veľké výkyvy nálad, preto tému vášho rozhovoru zvažuj racionálne.

zdroj: freepik.com

Kozorožec

Znamenie Kozorožec chápe všetko okolo seba, napriek tomu je vystresovaný viac, než u neho býva zvykom. V obyčajný pracovný deň vie ľahko prekonávať prekážky, ničoho sa nebojí a púšťa sa do každej výzvy. Avšak jeho obvyklý a realistický pohľad na svet sa stáva čoraz čiernejší, pretože nevidí ani štipku nádeje. Snaž sa ho zabaviť rôznymi spoločenskými hrami a aktivitou, pri ktorej by potrápil mozog.

Vyskúšať s ním môžeš aj hry na čas, pretože ho budú motivovať. Bude sa chcieť stále zlepšiť, preto nebude myslieť na to, čo sa deje vonku.

Blíženci

Stále pozitívni Blíženci sa v týchto dňoch neradujú tak, ako majú zvykom. Poľavili v tempe, povinnosti stále odkladajú a dni nejako lenivo prežívajú. Nie je to rozhodne život, aký by si priali, preto im musí niekto pomôcť. Musia nabrať druhý dych a v tejto karanténe sa nezblázniť.

Snaž sa toto znamenie zamestnať tvorivými činnosťami, ktoré podporia jeho kreativitu. Blíženec nájde pocit šťastia vtedy, ak bude pri niečom sám sebou. Buď k tomuto človeku milá a láskavá, 2x viac v tomto období, pretože prežíva vnútri seba boj.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy