Ak sa ťa niekto opýta, ako sa máš, ako ti je alebo ako sa cítiš, zvykneš vždy povedať pravdu? Aj keď nie je veľmi pozitívna a cítiš sa zle?

Niektorí ľudia nemajú problém s rozprávaním o svojich emóciách a od ostatných očakávajú aspoň nejaké rady alebo pomoc. Niektoré znamenia horoskopu však neradi ukazujú svoju slabšiu stránku a namiesto toho, aby povedali pravdu o sebe, nechajú si ju pre seba, aby ich zožierala zvnútra.

Tieto tri znamenia horoskopu to robia najčastejšie. Ak teda poznáš tieto osoby, nenechaj sa odradiť, kým ti nepovedia o svojich pocitoch skutočnú pravdu. Oni si nevedia uvedomiť, že im to pomôže a že im tak odľahne.

Panna

Panny sú rodené perfekcionistky a vo všetkom chcú mať poriadok. Aj vo svojom živote. Výkon na 100 % neočakávajú len od ostatných, ale predovšetkým od seba. Svoje emócie však radšej nechajú ukryté pod povrchom, než by mali priznať chybu.

Panny dokážu byť tiež veľmi hanblivé, preto sa boja odhaliť svoje zraniteľné vlastnosti či chyby, ktorých sa dopustili.

Váhy

Váhy sa dokážu vcítiť do pocitov iných a pomôcť im, no akonáhle ide o vyjadrenie svojich vlastných emócií, stiahnu sa. Neznášajú konfrontáciu a snažia sa vyhnúť tomu, aby museli prijať zodpovednosť za svoje city.

Ostatných budú dlho presviedčať o tom, že im nič nie je, no skôr či neskôr vybuchnú.

Škorpión

Osoby v znamení Škorpióna bývajú niekedy veľmi nevyspytateľné a len málokedy dokážeš odhaliť, na čo skutočne myslia a ako sa cítia. Keď o sebe hovoriť nechcú, dokážu svoje emócie ukryť poriadne hlboko, že aj seba presvedčia o tom, že je všetko v poriadku.

Svoje emócie dokonca dokáže ovládať aj v láske, takže na prvý pohľad ani nemusíš zistiť, že má Škorpión o teba záujem.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.