Unsplash/Anthony Tran

Vianoce sú obdobím lásky, pokoja, mieru a rodiny. Ľudia majú dobrú náladu, radujú sa, spievajú koledy a sledujú vianočné filmy. Bohužiaľ, nie každý má také šťastie. 

Tieto tri znamenia môžu očakávať počas vianočných sviatkov rozchod.

Škorpión

S vášnivým Škorpiónom je to niekedy ozaj ťažké. Vo vzťahu sa posledné obdobie cíti nepochopený. Keď sa už aj s partnerom stretnú, nezaobíde sa to bez hádok. Vo vzťahu je často sebecký a nepáči sa mu, keď sa musí partnerovi spovedať kde bol, s kým bol a čo robil. Preto môže tento človek očakávať rozchod – je to lepšie, než keby sa obaja mali vo vzťahu len trápiť.

Aj keď je rozchod nepríjemný, Škorpiónovi sa môže uľaviť, pretože jeho partner mu vlastne ponúkol slobodu a možnosť rozhodovať sa konečne sám za seba. Už viac nebude musieť brať ohľad na druhého. Má rád svoju individualitu, takže mu single obdobie len prospeje.

Vodnár

Pri Vodnárovi je vysoko pravdepodobné, že jeho partner uvažuje o rozchode už dlhšie. Názory, ktoré človek v tomto znamení má, sú miestami nemoderné. Budovať s ním vzťah dokáže iba trpezlivá osoba. Často si chce presadiť svoj pohľad na vec aj krikom a hádkami. Okrem toho, veľa pracuje a svoj voľný čas míňa na prácu a povinnosti, než na ľudí, ktorých má okolo seba.

Rozchod bude pre Vodnára smutnou udalosťou, no v tomto prípade sa žiadne scény nebudú konať. Je empatický, všetky dôvody pochopí, no napriek tomu bude smútiť najdlhšie.

Strelec

Šťastný človek v znamení Strelca nebude mať šťastné Vianoce – aká irónia. Je posledné znamenie zo zverokruhu, ktoré môže očakávať tento týždeň rozchod. Jeho partner príde na to, že Strelec nie je až taký svätý, akým sa robí. Prelietavosť Strelca prepukne plnou silou, preto si to jeho priateľ všimne.

Dobrou správou však je, že keď sa o myšlienkach na rozchod dozvie, ako jediné znamenie má možnosť vzťah zachrániť. Je len na ňom, či uprednostní zábavu, žiadnu zodpovednosť a milovanie na jednu noc alebo harmonický vzťah, ktorý môže byť opäť plný lásky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy