Muž a žena

Aj keby sme všetky chceli vyzerať ako dokonalé ženy, ktoré všetko zvládnu samy, všetky máme svoje chyby. I horšie vlastnosti, ktoré nie sú vždy niečím, čím by sme sa mali chváliť. Sú medzi nami napríklad také, ktoré sa rady nechávajú (až príliš) rozmaznávať partnerom. A tieto 3 ženské znamenia to robia najčastejšie.

Majú povahu, ktorá túži po tom, aby im materiálne zabezpečenie či peniaze venoval partner. Nie, nehádžeme ich do vreca s názvom „zlatokopky“, ale pravdou je, že to nie sú práve ženy, ktoré chcú byť vždy a za každú cenu samostatné.

Býk

Žena tohto znamenia je všeobecne materiálne založená. Rada si peniaze šetrí, no nemá problém ich ani rozhadzovať, ak ide o veci, ktoré sú pre ňu. Ako partnerka vie byť veľmi očarujúca a hľadá si muža, ktorý jej poskytne potrebné istoty pre život.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Materiálne veci sú pre ňu dôležité a je rada, ak má aj vďaka partnerovi možnosť vytvoriť si domov podľa svojich predstáv. Patrí k tým ženám, ktoré majú chlapov pod papučou a používajú svoje tajné zbrane na to, aby od nich dostali to, po čom túžia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy