V posteli

To, že muž nie je s niečím spokojný v posteli, niekedy nezistíš až tak ľahko. Vedia totižto veľmi dobre zamaskovať svoje pocity a správať sa k tebe v podstate tak isto ako vždy. Ale keď cítiš, že predsa tam bude nejaká tá nespokojnosť, tieto 3 signály ti tvoje obavy potvrdia alebo vyvrátia.

Počas milovania sa nevie sústrediť

Jeho pozornosť môže okrem samotného procesu ľahko zaujať aj čokoľvek iné. Nemá problém sa pozrieť, kto mu píše alebo volá, bez hanby si pri tom pozerá telku, komentuje seriál a podobne. Ak sa takto správa, znamená to, že vaše milovanie mu vôbec neprináša radosť. Vníma ho skôr ako rutinu a ako niečo, čo jednoducho musí urobiť, aby sa vyhol hádke.

Ako byť tá najlepšia milenka
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Vyhýba sa tomu

A prestáva to iniciovať. Vždy, keď sa schyľuje k milovaniu, spomenie si na čokoľvek, čo musí súrne urobiť, len aby sa mohol vyhnúť s*xu. Vyhýba sa aj rozhovorom o ňom a dokonca aj flirtovaniu, pretože čo ak povedie k tomu, že sa ocitne s tebou v posteli?

Treba vedieť rozlíšiť, kedy je chlap naozaj unavený a vyhýba sa tomu, lebo na to teraz reálne nemá silu. Ale väčšinou normálny a sebavedomý muž, ktorý ťa miluje a dôveruje ti, ti svoj názor povie na rovinu. Niečo ako „Dnes nie láska, som strašne unavený, ale myslím na to a teším sa na teba zajtra.“

Toto nehovor žene
zdroj: Instagram/ynt_barbi

Chce to čo najskôr ukončiť

Aj keď sa už s tebou v tej posteli ocitne, chce to mať čo najskôr za sebou. Budeš to na ňom ihneď vidieť. Bude sa správať tak, ako keby ho práve niekto naháňal, stále zrýchľovať tempo, mal zavreté oči a vôbec si ťa nebude všímať. V každom prípade by si sa s ním mala skúsiť o vašom probléme úprimne porozprávať. Častokrát sa to dá spoločne riešiť a znova si začnete užívať vášnivé milovanie plné lásky.

V tomto našom článku sa dočítaš o veciach, ktoré by si nemala robiť pred milovaním. Kvôli ním si vôbec neužiješ a zbytočne pokazíš náladu aj partnerovi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating