Unsplash/Etienne Boulanger

Nie sú to len ženy, ktoré plačú za svojimi bývalými. Aj muži občas prídu na to, že rozchodom spravili obrovskú chybu. Možno im to docvakne ihneď, možno až časom. Ako zistíš, že práve tvoj ex ľutuje, že ťa stratil a chcel by to všetko vrátiť späť?

Nikdy vlastne neodišiel

Jasným znakom toho, že nie je zmierený s rozchodom a chce ťa získať znova, je to, že z tvojho života vlastne ani nikdy neodišiel, aj keď by mohol. Neprerušil vaše kontakty, sleduje ťa na sociálnych sieťach, ozýva sa ti, navštevuje rovnaké miesta.

Vie dobre, že ťa nechce stratiť z očí a dúfa, že keď bude aj on na tých tvojich, časom mu dáš znova šancu. Ak by to nechcel, prerušil by všetko medzi vami úplne, aby mal pokoj a zabudol.

Ostal zaseknutý na jednom mieste

Keď ti chýba minulosť, stále na ňu myslíš a nedokážeš otvoriť dvere budúcnosti. Stojíš na mieste a iba tak prežívaš. A to robí aj on. Nezmenil bydlisko, prácu, nenašiel si novú partnerku, ani záľuby, ktorým by sa mohol venovať.

Nemá náladu, chodí ako bez duše a iba vtedy, keď ťa uvidí, vráti sa mu do tváre život. Vo svojom vnútri si to dobre uvedomuje, no nevie ako to zmeniť a je pre neho ťažké priznať si svoju chybu. Doslova ho zožiera.

Hovoria za neho činy

Ostali ste v kontakte a tebe sa zdá, akoby sa teraz, keď ste len priatelia, začal správať tak, ako si to od neho vždy chcela? Prečo to nebol schopný robiť vo vzťahu? Hrá sa na niečo? Nie, len pochopil, ako mu chýbaš a je ochotný „polepšiť sa“.

Ukazuje ti svojimi činmi, že nie je stratený prípad a verí, že ťa takto znova namotá. Ty sa hlavne nenechaj nachytať, ak mu ešte chceš dať šancu, aby to nebolo celé len jedno veľké klamstvo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating