Ženy majú mnoho vlastností, ktoré sa dajú vnímať pozitívne, no aj negatívne. Medzi také vlastnosti sa radí aj citlivosť. V niektorých situáciách je táto charakteristika potrebná, no občas to s ňou ženské pohlavie preháňa.

Sú to najmä ženy, ktoré sa narodili v týchto troch znameniach.

Blíženci

Žena v znamení Blížencov v sebe ukrýva veľký temperament. Dokáže sa pre veci zapáliť tak veľmi, že je schopná pre ne obetovať svoje vlastné pohodlie. Svoju citlivú stránku pred ľuďmi skrýva, no doma sa nebojí plakať naplno.

Keď sa jej niečo dotkne, vie o tom celá rodina. Vrtkavosť a neskrotná vášeň jej nedovoľujú emócie držať na uzde. Aj keď jej ostatní hovoria, že to nie je správne, nepočúva ich, pretože ako jediné ženské znamenie dospela, no zároveň si zachovala svoju hravosť a zvedavosť.

Škorpión

Škorpiónka tu nemohla chýbať, pretože je podobne vášnivá ako žena Blíženec. U nej je to však umocnené, pretože svoju neskrotnosť neprejavuje len v citoch, no v každej oblasti života. Nemá potrebu svoje city skrývať a uzatvárať sa pred ľuďmi.

Keď sa niekde cíti dobre, je sama sebou. Dokáže pred ľuďmi kričať, plakať, byť zúfalou a bezmocnou. Ostatným pomáha s radosťou, len sebe často nevie pomôcť.

Ryby

Čakala by si na poslednom mieste niekoho iného, než ženu Rybu? Citlivosť má v krvi, pretože pre toto znamenie je to kľúčová vlastnosť. Žena z nej dokáže urobiť svoju silnú stránku, no zároveň aj slabú. Keď sa jej niečo nedarí, nevzdáva sa, jednoducho sa len vyplače a na druhý deň pokračuje vo svojej ceste – oveľa silnejšia.

Avšak, keď je vo vzťahu, dokáže plakať pre všetko, čo zraní jej city. Je ťažké byť s ňou vo vzťahu, pretože muži sa často cítia bezmocní a nevedia, čo majú urobiť, aby prestala plakať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.