Či sa ti to páči alebo nie, niektoré ženy sú jednoducho lepšie, než ostatné. Práve tie priťahujú úspešných mužov, ktorí si hľadajú pre život rovnocennú partnerku.

Najúspešnejšie ženy sú narodené v týchto znameniach.

Blíženci

Môže na niekoho pôsobiť veľmi nezorganizovane, no v skutočnosti dobre vie, čo robí. Má skvelé myšlienky, nápady, v práci si plní svoje povinnosti na 100 % a nikdy s odovzdaním projektov nemešká. Vďaka tomu je medzi chlapmi obľúbená a chcená.

Niekedy sa správa ako malé dieťa, no mnohí jej to v dobrom závidia – má v sebe hravosť a energiu, preto nikdy nie je unavená a dokáže pracovať nad svoje sily.

Panna

Táto žena je do života naozaj ideálna. Hoci nemá romantickú povahu, je veľmi zodpovedná a vie, čo sa v živote patrí a čo nie. Dodržuje pravidlá, má rada poriadok, šetrí, myslí na budúcnosť a pre druhých sa dokáže obetovať.

Pre mužov je doslova magnetom, pretože si inú ženu pri sebe nevedia predstaviť. Vyznania lásky by od nej nemali čakať, no to im neprekáža, lebo väčšina mužov má iné hodnoty, než slová.

Vodnár

Rozumná žena v znamení Vodnára vie, čo v živote stojí za boj. Vďaka tomu je racionálna, rozhľadená a už od detstva si nenechá od nikoho radiť. Sny a ciele má nastavené vysoko, pretože chce byť úspešná. Radšej pracuje sama, než v kolektíve, lebo musí mať veci podľa seba. Na priateľstve a vzťahu si najviac cení úprimnosť a to, keď vie niekto otvorene komunikovať.

Pre chlapov je veľmi zaujímavá, pretože v dnešnej dobe je ťažké nájsť človeka, ktorý neklame, nemá sklony k podvádzaniu a v živote má nastavené správne hodnoty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.