V dnešnej dobe majú ľudia tendenciu ponáhľať sa. Chcú rýchlo vyštudovať, nájsť si prácu, životného partnera a čo najskôr sa odsťahovať. Chýba mi trpezlivosť a čakanie na veci.

Avšak, tieto tri ženy vedia, že na dobré veci sa oplatí počkať. Majú najväčšiu trpezlivosť na svete.

Býk

Žena v znamení Býka je veľmi silná. Zvláda životné údery ľavou-zadnou a vôbec sa nesťažuje. Keď sa jej niečo nepodarí, nevzdáva sa – povie si, že to bude nabudúce lepšie. Jej veľká trpezlivosť sa najviac ukazuje v pracovnom živote. Neprekáža jej, ak musí po škole pár mesiacov praxovať, či byť bez práce. Vie, čo chce v živote robiť, a tak na to dokáže počkať.

Cíti istotu toho, že v správnom čase nájde správne zamestnanie, z ktorého potom už neodíde. Táto trpezlivosť jej dodáva odvahu v tom, aby si plnila popri hľadaní práce svoje sny.

Panna

Už určite vieš, že žena v znamení Panny miluje poriadok a je praktická. Vďaka tomu má zmysel pre detaily, bystré myslenie a dokáže perfektne organizovať veci. V práci jej to ide a je úspešná, no milostný život zaostáva. Smutná z toho však nie je, pretože vie, že ten pravý si ju nájde kdekoľvek.

Láska má byť nenútená a Panna dokáže čakať. Nie je pre ňu bytostne dôležitá, no keď už sa má usadiť, nech je to na prvýkrát s tým správnym. Vďaka tomu dokáže čakať na partnera aj niekoľko rokov.

Kozorožec

Táto žena má najväčšiu trpezlivosť v osobnom živote. Je zodpovedná, vytrvalá, pevne si ide za svojimi snami, a tak rozumie, že nemôže mať všetko hneď. Keď má prácu, vzťah a dobrých kamarátov, dokáže čakať na osamostatnenie od rodičov toľko, koľko je potrebné.

No netýka sa to len vlastného bývania – trpezlivá je aj v krokoch vo vzťahu. Na partnera netlačí, pretože chce, aby mali v budúcnosti veľký balík peňazí a nemuseli sa zadlžovať. Vie rozmýšľať ekonomicky, preto dokáže čakať aj so svadbou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.