Photo by Hannah Cook on Unsplash

Muži. Bez nás by žiť nevedeli, no aj napriek tomu pri nás v istých chvíľach strácajú nervy. Najmä, ak ide o naše „typické“ vlastnosti, ktoré ich poriadne vytáčajú. Vieš, ktoré 3 medzi ne patria? 

Keď sa hrajú na „dokonalé“

Možno to vyzerá, že muži túžia po „dokonalých“ ženách, no pravdou je, že v reálnom živote chcú mať po svojom boku skutočné partnerky. Nie také, ktoré si na večeru objednajú len šalát, aby vyzerali, že ho milujú, nie také, ktoré sa hanbia ísť na prechádzku bez makeupu, nie také, ktoré sa hanbia uvoľniť, len aby neprišli o svoju povesť dámičky.

Muži vedia, že takéto ženy sa iba na niečo hrajú a naozaj to nemajú radi.

Nerozhodnosť

OK, nie je to iba typická ženská vlastnosť, no patrí k odpovediam, ktoré muži často udávajú. Neviem, čo chcem na večeru, neviem, kam pôjdeme, neviem, čo si obliecť, neviem, čo vlastne, od vzťahu chcem, … Pri tom to nie je tak ťažké vybrať si buď – alebo.

Naozaj len veľmi, veeeľmi, trpezliví jedinci majú na takéto ženské nálady nervy.

Keď žena zabudne, že je partnerka, nie matka

Niektoré ženy akoby pozabudli, že partnerský vzťah je o dvoch rovnocenných ľuďoch a správajú sa, akoby boli mužovi matkou. Rozhodujú, kam má (respektíve skôr nemá) ísť, s kým sa vídať, čo si obliecť, … Ak by chceli takúto starostlivosť a sekírovanie, ostali by doma pri mamičke.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating