unsplash/Matthew T Rader

Nie si jediná, ktorej sa to deje! Čím viac sa snažíš, tým je to horšie. Buď to skončí tak, že ostaneš sama alebo tvoja „láska“ sa ti za to celé odvďačí zradou. Ty ani netušíš dôvod, prečo je tomu tak, kde sa to pokazilo, čím si si zapríčinila stopku u muža! Zrejme v tom budú mať prsty TIETO 3 ženské omyly, ktorých sa dopúšťa nejedna z nás, častokrát nevedomky.

Preto dovoľ, aby sme ťa na ne upozornili a ukázali, že keď sa im budeš vyhýbať, tvoj partnerský život sa bude uberať novým smerom.

Omyl číslo jeden – Byť dokonalá

Nesnaž sa ukazovať svojej polovičke dokonalé JA, aj tak neexistuje. My pozemskí obyvatelia tejto Zeme sme sa jednoducho narodili s chybami a s tým sa nedá nič robiť. Ak sa budeš tváriť, aká si dokonale krásna, aká si dokonale nezávislá, aká si dokonale dobrá, aká si dokonale ochotná mu splniť všetky jeho priania, začne sa nudiť. Muži nechcú dokonalosť, ale zaujímavosť.

View this post on Instagram

unposted from London

A post shared by MELANIE DARMON (@meldarmon) on

Omyl číslo dva – Byť jeho erotická hračka

Dobre, to, že muž slintá pred časopisom pre pánov, lebo tam vidí ženu, čo sedí nahá na stoličke, olizuje si prst nehovoriac o tom, ako si drží tie dva balóny. Áno, tečie mu slina, ale je mýtus, ak si žena myslí a aj ty, že si tak získa muža snov, keď bude robiť presne toto. No nezíska. Muži sú názoru, že žena je tým viac príťažlivá, čím menej sa odhaľuje. Keď muž vidí málo, chce sa viac dozvedieť, lebo len tak sa môže hrať s predstavivosťou, čo sa asi skrýva pod tým oblečením. Chlap netúži po tom, aby išiel do postele so ženou, ktorá ho nemá čím prekvapiť. Nemá záujem o to, čo už videl.

Omyl číslo tri – Musíte byť taká, akú vás chce mať muž

Robiť to, čo vlastne ani nemáš rada, byť taká aká vlastne nie si, to vôbec nie je to dobrý nápad. Meniť pri ňom zaužívané hodnoty a prispôsobiť sa, to naozaj? Ak to robíš, prestaň s tým. Vážiť si samú seba, to je azda jediné, čo ostane žene naveky. Keď sa opýtaš mužov, čo považujú za najväčší nátlak vo vzťahu, mnohí sa zhodnú v tom, že najhoršia je žena sústreďuje celý svoj svet len jemu.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating