Žena a muž vo vzťahu

Tvoj partner nie je len človekom, ktorý ťa pohladí po tvári, keď máš zlý deň. Nepotrebuješ počuť jeho milé slová, dôležité sú predsa činy. A tie sa najlepšie preveria vtedy, keď od neho niečo žiadaš. Či už vyslovene alebo nie. Pomoc vo vzťahu by totiž mala byť prirodzená a samozrejmá, práve preto sa hovorí, že tu máte jeden pre druhého vždy byť. 

Ak niečo potrebuješ a doslova ho musíš prosiť o to, aby ti s tým pomohol, potom to nie je človek, akého si zaslúžiš. Ten, kto ťa naozaj miluje, nikdy neváha a vždy urobí všetko preto, aby ti v určitých smeroch podal pomocnú ruku. Najmä, ak ide o nasledujúce 3 situácie.

Dôležité rozhodovanie

Také, ktoré ovplyvní jeden deň či celú budúcnosť. Maličkosť či niečo, čo si musíš naozaj premyslieť. Ak nevieš, ako sa rozhodnúť, práve tvoja polovička má byť niekým, kto ti poradí.

V tvoj prospech, pretože má pre teba chcieť iba to najlepšie. Zároveň ťa má aj najlepšie poznať a tak ti má pomôcť s vedomím, že to takto bude správne. Netlačí na teba, iba ti ukazuje možnosti. Vieš, že tvoj partner je tým človekom, ktorý tu je pre teba, keď už si zúfalá.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating