Aj keby sme chceli byť za dámy, nie vždy to ide. Napríklad vtedy, keď by sme si mali zahryznúť do jazyka a neohovárať iné ženy. Nebudeme si však nahovárať, že sme sväté, a že to nerobíme. Ale čo keď si to naozaj zaslúžia?

Nikto nie je dokonalý a niektoré povahy sú naozaj komplikované na to, aby s ostatnými vychádzali dobre. A nie len povaha, ale aj správanie je to, čo nás môže poriadne rozčuľovať. Ak robíš nasledujúce veci, ver, že ani teba nemajú iné ženy v láske. Či už to povedia nahlas alebo si to šepkajú za tvojím chrbtom.

Klebetnica

To, že ju poohováraš ešte neznamená, že si rovnaká. Tento typ ženy je totiž úplne iný level. Kde príde, tam sa jej ústa nezavrú. Za pár minút ti dokáže povedať všetky najnovšie klebety a ešte sa popritom povypytovať aj na teba, nech má nové info do zásoby pre ďalšiu kamošku, ktorú o chvíľu stretne.

Je to tá žena, ktorej sa chceš v obchode vyhnúť, pretože vieš, že sa zase napočúvaš množstva príbehov zo širokého okolia. Má vysoký tón hlasu, dokáže rozprávať extrémne rýchlo (veď toho má veľa na srdci) a stále sa tvári, že ona je vlastne slušné žieňa, ktoré len krúti hlavou nad tým, akí sú ostatní. Tajomstvo u nej vydrží len tak dlho, kým jej kamoška nezdvihne telefón.

Tá, ktorá je najlepšou mamičkou

Či už dieťa máš alebo nie, určite aj ty poznáš nejakú ženu zo svojho okolia, ktorá po pôrode akoby zjedla všetku múdrosť sveta. Zrazu je odborníčkou na výchovu, stravu i starostlivosť detí, vie najlepšie, čo robiť a najmä, čo nerobiť.

Veľmi rada na sociálnych sieťach kritizuje iné matky, rozdáva nevyžiadané rady a dostáva infarkt pri pomyslení na to, že ostatné ženy nerobia všetko presne tak, ako ona.

Karieristka? Niečo viac!

S touto ženou si sa určite stretla vo svojej práci. Je to presne tá kolegyňa, ktorá ide aj cez mŕtvoly a rozhodne neberie pracovné prostredie ako miesto, kde by si chcela vytvárať priateľské kontakty.

Práve naopak, spolupracovníkov berie ako konkurenciu (aj keď robia úplne inú prácu a nemajú na seba žiaden vplyv), chce všetkým dokázať, aká je šikovná a stále stojí za šéfovým zadkom. A ešte sa čuduje, že ju na večerné posedenie nikto nezavolal.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.