Muž bozkáva ženu na čelo - typy mužov vo vzťahu

Sú muži, pri ktorých budeš mať pocit, že nie si dostatočne milovaná. A potom sú tu typy mužov, ktorí vedia, ako dať svoju náklonnosť partnerke najavo. Robia všetko pre to, aby ani na malú chvíľu neváhala o ich láske a lojalite. Sú to gentlemani, ktorí vedia, čo na nás platí, pretože sa celý život učili, ako sa k nám majú správať. 

Ktoré typy mužov k nim patria? Častokrát ide o nasledujúce 3, pretože si ženy veľmi vážia. A to z rôznych dôvodov, kvôli ktorým im chcú svoju lásku vrátiť.

Najstarší brat

Aj keď bol v detstve možno tým, ktorý robil mladším sestrám „zle“, nikdy to tak nemyslel. Chlap, ktorý vyrastal s dievčatami, ich totiž vždy chránil a už od malička sa staral o to, aby sa im nič nestalo. Musel byť kráľom a ony jeho princezné. On vie, aké to je, keď s nimi musí fungovať v domácnosti, takže lekciu trpezlivosti má už za sebou.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Ten, ktorého vychovala mama

Špeciálnou kategóriou sú chlapi, ktorých vychovala iba mama. Či už boli s ňou sami alebo aj s ďalšími súrodencami. Takýto muži sa už od detstva pozerali na to, ako žena zvláda život, ako sa musí o všetko postarať sama. Bola pre nich vzorom a ako chlapci si ju už začali vážiť a pomáhať jej. V dospelosti tak majú väčšinou k druhému pohlaviu veľký rešpekt a snažia sa o to, aby ich polovička nemusela mať žiadne zbytočné starosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Úspešný podnikateľ

Samozrejme, nie je to u každého rovnako, ale chlapi, ktorí sú pracovne zaťažení, bývajú veľmi diplomatickí a otvorení aj vo vzťahoch. Chcú mať po boku partnerku, ktorá rešpektuje ich život a preto jej dávajú späť veľa pozornosti ako vďaku. Sú to typy mužov, ktorí ženu rozmaznávajú, kupujú jej darčeky a starajú sa o to, aby sa ani kvôli ich povinnostiam nikdy necítila osamelá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating