Instagram/saltinourhair

Sú muži, o ktorých by sa boli ženy schopné aj pobiť. Fešáci na prvý pohľad však nie sú to, čo skutočne každá z nás hľadá a potrebuje. „Pobiť“ sa treba o takého, ktorý má dobré vlastnosti, správny charakter, je verný a povahovo sedí k našej osobnosti. No nie všetci takí sú. V živote stretneš aj také typy chlapov, od ktorých by si mala skôr utekať, než sa o nich snažiť. Budúcnosť s nimi totiž nikdy nevyzerá ružovo.

Chápeme, že všetci sme odlišní a nikto nie je dokonalý. No nebudeme si predsa klamať – existujú aj takí muži, s ktorými by bola schopná ostať len máloktorá žena. Či už na prvý pohľad pôsobia ako problémové typy alebo z nich vyžarujú znamenia, ktoré majú byť varovným signálom. Akú trojicu tvoria chlapi, po ktorých ženy najčastejšie netúžia? 

Ten, ktorý má v pätách mamičku

Ak by sa robil rebríček o chlapoch, s ktorými je vzťah peklo, tento typ by bol určite v TOP desiatke. Nejde o to, že by sám o sebe bol zlým človekom, no je chlapom, ktorý akoby stratil vlastný hlas, súdnosť či samostatnosť. Život s mamičkiným maznáčikom, to je cesta plná stresu, hádok, nedorozumení, prosieb a zúfalstva. Vopred si musíš uvedomiť, že u neho nebudeš nikdy na prvom mieste.

Vždy sa do vášho vzťahu bude starať svokra, vždy jej on bude všetko referovať, pýtať sa jej na názor a koniec koncov, spraví presne to, čo povie ona. Ty budeš vždy tá, ktorá jej chce syna ukradnúť, tak sa priprav na to, že kritika sa na teba bude valiť jedna radosť. A čo je na tom najlepšie? Aj keby si bola bez chýb, on sa ťa pred ňou nikdy nezastane.

Ten, ktorý mamičku vidí v tebe

Na druhej strane je tu ten typ, ktorý síce nebude mať mamu za zadkom, no bude si myslieť, že ty si tá, ktorá má jej úlohu zastávať. Toto je ten partner, ktorý očakáva, že budeš ako žienka domáca z reklamy, že sa o všetko postaráš, večeru mu prinesieš do postele, pôjdeš mu na poštu po účty, vyžehlíš trenky a ešte ho budeš hladiť po hlave, keď bude choručký. Medzi starostlivosťou v láskyplnom vzťahu, kde sa obetujú obaja a starostlivosťou o chlapa, ktorý chce non-stop služby, je určitá hranica.

Ktorá žena chce mať po boku muža, na ktorého sa nemôže spoľahnúť? Ktorá túži po partnerovi, ktorý sa nevie postarať o seba, nie to ešte o spoločné záležitosti? On by mal byť aspoň z časti našim oporným múrom, nie tým, čo do vzťahu nedáva nič, len si z neho berie.

Ten, ktorý ťa neberie ako partnerku

Povieš si, že to znie čudne – ako ma môže môj frajer nepovažovať za partnerku? Nuž, môžete spolu randiť, môžete byť i manželia, no nie je to o statuse na Facebooku či papieri z úradu, ale o tom, ako sa k tebe správa v skutočnosti. Toto je ten typ, ktorý neberie vážne tvoje slová, nerešpektuje tvoje rozhodnutia a v spoločnosti si pre neho len peknou tvárou po jeho boku.

Je to egoista, ktorý má pocit, že sa doba nezmenila a on je pánom vzťahu, zatiaľ čo ty len poslúchaš a milo sa usmievaš. Ten typ, ktorý neznesie, ak by sa ti darilo v osobnom či pracovnom živote, pretože túži po tom, aby si bola na ňom závislá. Drahá, ak takého stretneš, naozaj utekaj.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating