Dvojica s vianočným stromčekom

Tak, ako nám láska vie do života nečakane prísť, dokáže aj odísť. Pomotá nám hlavu, prinúti nás uveriť v šťastný koniec, a potom nám zlomí srdce. Bolí to a nikto to nechce zažívať dobrovoľne, no pravdou je, že to k nášmu životu patrí. Vzťahy sa menia a niektoré sú vopred určené na to, aby sme nimi žili iba na chvíľu. Sú to typy lások, ktoré nemôžu trvať večne, no tak to je správne.

Aj keď sa stanú našou minulosťou, netreba na ne zabudnúť. Boli tu pre nás z nejakého dôvodu, spravili nám radosť, niečo nás naučili, ale neboli v podobe ľudí, ktorí by boli pre nás skutočne tí praví. Avšak, bez nich by sme sa k nim nikdy ani nedopracovali.

Tá, ktorá bola iba o chémii

Každý človek raz podľahne túžbe, ktorá pomotá jeho oči a hormóny. Niekedy stretneme človeka, s ktorým si toho nemáme poriadne čo povedať, no fyzická príťažlivosť a vášeň je tak silná, že sa jej nedá odolať.

Raz, dvakrát, ale pokojne aj niekoľko týždňov či mesiacov si užívame to, čomu sa nehovorí skutočná láska, aj keď je to jeden z jej prejavov.

Ten človek bude pre nás navždy znamenať len jedno veľké dobrodružstvo a experimentovanie. Ukáže nám, že vzťahy nie sú len také, ktoré ťa prinútia k záväzku, ale bez toho správneho a pravého citu to aj tak nikdy nepôjde.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating