Ako často si predstavuješ, že sa ti niečo splní? Veľký sen či malý cieľ, na tom nezáleží. Každý z nás má svoje tajné túžby, ktoré si stráži v hlave a v srdci. Myslíme na ne pred spaním, zablúdime k nim, keď toho máme v práci dosť, modlíme sa za ne, keď veríme, že nám niekto „vyšší“ pomôže. Avšak, moc „privolať“ si to, čo si želáš, máš aj ty. Väčšiu, než si myslíš. 

Neboj sa, nie je v tom žiadna mágia a ani nič, čo by ti mohlo byť smiešne. Sú to len tipy, ktoré sú rokmi osvedčené a možno aj práve tebou, len si si to nikdy neuvedomila. Keď sa však nad nimi zamyslíš a dáš im šancu, presvedčíš sa, že všetko je možné.

Zobrazenie tvojich cieľov

Svoje sny, či už sú materiálne, zážitkové alebo inak hmatateľné, musíš mať pred očami. Ideálne niekde, kam ti zrak zablúdi aspoň raz za deň. Na chodbe, nad pracovným stolom, pri posteli, keď ideš spať. Vytvor si vision board, teda nástenku želaní. Vytlač si fotografie, obrázky, nápisy a poskladaj si ich do koláže. Keď sa na nástenku budeš pozerať, podvedome si budeš dané veci priťahovať.

Dobrou pomôckou je aj niečo ako zoznam, ako keby si si robila novoročné predsavzatia. Jednoducho si na papier vypíš menovite to, čo si želáš a taktiež zaves niekam, kde to uvidíš. Čo potom uvidíš tiež, bude to, ako si splnené veci zo zoznamu pomaly vyškrtávaš.

Myšlienky majú silnú moc

Naozaj sa ti ešte nikdy nestalo, že sa ti splnilo to, na čo si intenzívne myslela? Ako keď si túžila po kabelke, ktorá už bola vypredaná a po čase si našla na inej predajni jej posledný kus. A ešte aj so zľavou. Veľmi jednoduchý príklad, no určite už s niečím podobným skúsenosť máš.

Myšlienky naozaj vedia k tebe dostať to, čo si želáš. Skôr či neskôr, ak po tom tvoje srdce úprimne túži, to k tebe príde. Hlavné je, aby si nikdy nerozmýšľala negatívne a zamerala sa skôr na to, akoby to už bola pravda.

Nehovor si, že by bolo super, keby si bola toto leto na dovolenke, ale to, ako ti bude super, keď na nej budeš. Lepšie je, ak sú dané veci čo najviac konkrétne (nechci schudnúť, chci schudnúť 5 kíl, neželaj si byť bohatá, ale zarobiť určitú sumu).

Čo vyšleš, to dostaneš

V neposlednom rade, dávaj si pozor na vlastnú karmu. Keď sa správaš nepríjemne, sebecky či inak nevhodne voči ľuďom a svetu okolo seba, potom nemôžeš čakať, že sa ti bude dariť. Je to, ako keby si chcela podnikať, no hráš špinavú hru voči konkurencii. Raz sa ti to vráti a tvoj sen o biznise sa rozplynie.

Všetko to dobré, čo vyšleš, sa ti naozaj aj stokrát vráti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.