instagram.com

V Riverdali sa dejú zlé veci. To je dôvod, prečo tam už nikto nechce žiť. Bez ohľadu na to, aké situácie sa tam odohrali, hlavné postavy vždy vyviazli bez väčších zranení. To sa však vraj v 3. sérii má zmeniť. 

A to na základe tajomného tweetu od seriáloveho dramatika menom Roberto Aguirre-Sacasa. Aj keď nič nešpecifikoval, jeho príspevok naznačuje, že v strednej epizóde nasledujúcej série zrejme niekto zomrie.

Všetko to začalo, keď pridal pohľad na ôsmu epizódu – na obrázku označenom ako Ohnisko Archieho odvádza v putách policajt hneď veľa tabule Lodgedale namiesto Riverdale. O tejto epizóde nie je nič viac známe. Znepokojenie divákov prišlo s jeho ďalším príspevkom, alebo teda skôr s jeho popisom: „Život pokračuje (pre väčšinu našich seriálov) v epizóde #309 z #Riverdale…“ To spôsobilo divácky ošiaľ s otázkou, kto bude zabitý v tejto sérii?

Doteraz smrť zasiahla iba vedľajšie postavy, takže aj preto diváci očakávajú, že nás producenti prekvapia smrťou niekoho z hlavných postáv. Ale kto z týchto milovaných postáv to bude? A naozaj niekto umrie? Uvidíme už čoskoro.

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife