Sex má mnoho podôb. Sex s niekým, koho miluješ alebo tzv. jednorázovka. Premilovaná celá noc či rýchlovka. Nech si ho už užívaš v akejkoľvek podobe, existujú 3 pravidlá, ktoré z neho spravia dokonalý zážitok pre oboch z vás. Preto by ste nemali na tieto veci zabúdať!

Predohra

Aj keď sa to spomína už dosť často, ľudia akoby pri akte zabúdali na predohru. Avšak práve tá vás oboch správne naladí. Nejde o to odďaľovať rozkoš, práve naopak. Tá spolu s predohrou stále viac stúpa a stúpa. Je jedno či si začnete vymieňať sexy správy, venujete sa iba bozkávaniu alebo sa hráte na nejaké roly. Erotické ovzdušie pred samotným sexom nesmie chýbať!

V hre sú vždy dvaja

Povedzme si úprimne, toto je vec, na ktorú často zabúdajú práve chlapi. A preto by sme im my, ženy, mali sem – tam pripomenúť, že pri sexe nejde len o to, aby sa na vrchol dostal aspoň jeden. Nech už je akokoľvek dobrý, ak skončíme bez vyvrcholenia, chýba nám to. V duchu prevraciame očami, aj keď sa tvárime, že je všetko v pohode. Ale nebol by to naozaj skvelý sex, ak by pri ňom dosiahli orgazmus obaja? Venuj sa svojej polovičke a dbaj na to, aby ste sa po „tom“ mohli spokojne usmiať obaja.

Atmosféra

Pravdou je, že na sex s cudzím chlapom niekde na záchode v bare nebudeš spomínať ako na skvelý zážitok. Nech už to bolo akokoľvek vzrušujúce. Okolité prostredie robí s celou atmosférou divy. Miesto, hudba, či dokonca pohár vína dokážu úplne zmeniť celkový dojem. Ak sa cítiš v pohode a uvoľnene, odrazí sa to aj na tvojom výkone. Zmizne podvedomý stres a obaja si budete chcieť danú chvíľu so všetkým užiť čo najviac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.