Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Extravagantnosť do spálne určite patrí. Bez nej by bol intímny život nudný, plný stereotypu a mohol by časom viesť aj k nevere. Pokiaľ nerada skúšaš nové veci, snaž sa osvojiť si aspoň pár polôh, ktorými svojho partnera potešíš.

Vďaka tomu sa do teba zamiluje ešte viac a bude vedieť, že ho miluješ rovnako. Tieto 3 polohy si muži najviac užívajú a zbožňujú. Bohužiaľ, pre ženy už také pohodlné nie sú, preto by si mala trénovať.

Postojačky

Táto pozícia je ideálna, pretože muž nemusí robiť veľa. Jediné, čo má na starosti je to, že stojí a svoju vztýčenú pýchu vráža do vnútra partnerky tempom, ktoré mu vyhovuje. Pre priateľku je to však oveľa viac náročnejšie, pretože musí hľadať pevný bod, o ktorý by sa mohla oprieť alebo držať. Je to celkom nekomfortné.

Taktiež môže byť preniknutie odzadu bez prípravy mierne bolestivé, preto sa jej ženy vyhýbajú čo najdlhšie. Dôležité je, aby muž svoju partnerku dokonale vzrušil a vytvoril jej dole vlhšie prostredie.

Na stoličke

Pokiaľ ide o s*x na stoličke, v jednom majú chlapi pravdu – je vášnivý a živočíšny. Avšak, na druhej strane je veľmi minimalistický a žena sa musí poriadne držať, pretože by mohla spadnúť. Samozrejme, záleží aj od veľkosti, no nie všetky stoličky sú vyrobené pre dvoch ľudí.

Taktiež tu vzniká problém, ktorý majú menšie partnerky, a to je ten, že keď nasadnú na partnera, nemusia sa dotýkať zeme. Pohyb v tejto polohe je preto veľmi obmedzený a vyžaduje si aspoň nejakú kondičku, nech to odskákaš bez toho, aby si lapala po dychu alebo ťa chytala svalovica.

Na štyroch

Muž má v tejto polohe najväčšiu výhodu. Preberá kontrolu nad celým aktom a milovanie je v jeho rukách – prirážať môže silno, surovo a vášnivo. Môže naozaj robiť všetko čo chce, pretože partnerka aj tak nemá na výber. Našťastie, nájdu sa aj také, ktoré ju obľubujú rovnako ako muži.

No väčšinou sa tejto polohe vyhýbajú, pretože byť na štyroch dlhší čas a držať rovnováhu len pomocou rúk vie byť náročné. No ak si posilníš ruky alebo budeš pravidelne robiť jogu – polohu mačky, zamiluješ si to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.