Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Často od správnej polohy závisí, aký si užiješ s*x a koľko bude vôbec trvať. Vybrali sme 3 najlepšie, ktoré môžeš považovať za upravené klasiky. Po ich vyskúšaní už nebudeš chcieť žiadne iné. Takto bude hlboko v tebe.

Misionár s vankúšom

Oživenie klasickej polohy je veľmi dobrým nástrojom hlavne vtedy, ak chce partner vyskúšať niečo nové, no ty sa na to akurát necítiš. Jednoducho choďte na misionára, žena dole a muž hore, avšak pod panvu si daj vankúš.

Niektorí ľudia tiež odporúčajú, že nie jeden vankúš, ale rovno dva alebo tri. Vďaka tomu budeš ešte vyššie a tvoj partner do teba prenikne oveľa hlbšie.

Na psíka

Odzadu je ideálna poloha pre mužov, ktorí chcú byť v partnerke čo možno najhlbšie aj za normálnych okolností. No taktiež je skvelá aj pre ženy, pretože sa dá robiť na posteli, no vyskúšať s priateľom ju môžeš aj na zemi.

Pri tejto polohe nemusí muž len prirážať, no výborným osviežením je, keď ťa začne hladiť rukami na p*siach, prechádzať nechtami po chrbte alebo ťa drží za zadok či ťahá za vlasy. Vzrušenie bude maximálne.

Poloha do písmena „T“

Táto pozícia sa niekedy volá aj na motýľa. Tvoj priateľ by mal stáť a ty by si mala ležať na chrbte na nejakom vyvýšenom mieste (posteľ, kuchynský stôl alebo jedálenský stôl). Vaše telá budú pripomínať písmeno T. V tejto polohe je partner ten dominantný a on určuje rýchlosť a tempo prirážania.

Vďaka tomu si vie regulovať svoje vyvrcholenie, a tak vydržať dlhšie, čo je zase lepšie pre tvoje potešenie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.