Muž a žena v kuchyni
Pexels/Vlada Karpovich

Aj keď by mal byť každý vzťah o úprimnosti a dôvere, vždy sa nájdu nevinné klamstvá, ktorými naše polovičky zaťažovať nemusíme. Také tie drobnosti, ktoré nám muži odpustia, keď nám na ne prídu, pretože na nich zahráme psie oči. Veď, kto by sa už hneval na svoju milovanú ženu, no nie? My sme sa pozreli na niekoľko takých, pri ktorých sa chlapi nedokážu zlostiť.

Čo ti vždy odpustí tvoja polovička?

Účet po nákupoch

Samozrejme, tvoje peniaze sú len tvoje a nikto ti nemôže hovoriť do toho, ako a kde ich utrácaš. Avšak, ak máte s partnerom spoločný účet, zrejme dobre vieš, že občas je dobré zatajiť spontánne nákupy kozmetiky či oblečenia. Nie preto, že by si sa ho bála, ale pre pokoj v rodine, ako sa hovorí.

Našťastie, muži už dobre vedia, že nemá zmysel sa preto na nás zlostiť, veď aj oni míňajú tam, kde by sme my nepustili ani euro, no nie?

Ja nie som hladná

Aj toto patrí do kategórie nevinné klamstvá – keď tvrdíš, že nebudeš jesť, no akonáhle si on niečo vezme, už mu to ťaháš z taniera. Ani my samy nevieme, prečo to robíme. Dobrí muži však už s týmto klamstvom rátajú a radšej sa poistia väčšou porciou, keby sme predsa len boli hladné.

No uznaj, ani toto nie je dôvod, aby sa na nás reálne rozčuľovali, však?

Si v tom najlepší

Okey, oni možno podvedome vedia, že je to lož, ale aj napriek tomu sa tvária, že nám toto tvrdenie veria na 100 %. Veď ktorému mužovi by sa nepáčilo, ak by mu partnerka povedala, že je v posteli jednoducho najlepší, akého kedy mala? Ich ego je tak veľké, že si nepripustia opak.

A aj keď niekde v duši vedia, že im to hovoríme iba preto, aby sme ich neranili, dobrovoľne sa s tým zmieria. Veď predsa, nie je to nič tak veľké, že by to malo byť dôvodom na rozchod.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating