O niekoľko mesiacov tu máme leto. Túžiš v tomto období zažiariť? Vyskúšaj farby na vlasy, s ktorými rozhodne zaboduješ. Prinášam ti niekoľko letných farieb, ktoré budú túto sezónu mimoriadne populárne:

Platinová blond

Leto sa spája najmä s vlasmi vyťahanými do bledších odtieňov. Ak si však vlasy zafarbíš na platinovú blond, určite budeš na všetkých bazénových oslavách, kúpaliskách či letných grilovačkách hviezdiť.

Koralová

V leto všetci žijú. Je to obdobie spojené s teplom, slnkom a farbami. Najmä tými žiarivými. Tak prečo ich nepremietnuť aj do tvojich vlasov? Tohtoročným hitom leta bude rozhodne koralová. Môžeš sa s ňou naozaj vyhrať – aplikuj ju len na konce vlasov či na niektoré pramene.

View this post on Instagram

PINK OR CORAL⁉️ How would you describe this colour? ( Let us know in comments below) . . . . . Colour @shereeknobel_bixiecolour using @redken 🖤#citybeats CUT & STYLE by @stasi_bixiecolour ( Absolutely nailed it girl !👊🏻) Makeup by our in house Makeup Artist @hayleymcivermakeup 💄@ (How lucky are we & our guest 💯% 🍀). Our gorgeous guest 💞💞💞💞 @ella_victoriaa 💞💞💞💞💞💞 Thankyou for trusting us enough to give you a lavenderroot shadow and coral/pink ends 🙏🏻😘 #peachhair #maneaddicts #coralhair#pinkhair #americansalon #salonselfie #disney #blonde #peachmakeup #pinkmakeup #coralmakeup #goldmakeup #hudabeauty @maneaddicts #bixiecolour

A post shared by Bixie Colour Hairdressing (@bixiecolour) on

Fialová

Leto je najmä o farbách. Vyskúšaj nápadnú fialovú, vďaka ktorej budeš vytŕčať z davu v dobrom zmysle slova. Pokiaľ skombinuješ platinovú s fialovou, oveľa lepšie vynikne ako na tmavých vlasoch. Je len a len na tebe, aký odtieň fialovej zvolíš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.