Naše polovičky milujeme tak veľmi, že často zabúdame na všetky ich nedostatky. Obhrýzanie nechtov, zdvihnutá doska na wcku a xy ďalších maličkostí, ktoré musíme každý deň pretrpieť.

Snažili ste sa niekedy odnaučiť muža prestať nadávať? Veľa šťastia, nestojí to len na vašej snahe, ale hlavne na ňom samotnom. Môžeme sa snažiť akokoľvek chceme, stále to bude patriť k ich osobnosti. Tajne si prajeme, aby sme sa jedného krásneho dňa zobudili a všetky zlozvyky boli preč, no takto to nefunguje.

Musíme sa s tým nimi naučiť žiť či chceme alebo nie, alebo jednoducho takýto vzťah ukončiť. Pravdepodobnosť, že sa kvôli vám zmení je veľmi malá, ale stále tam je. Ak nechcete premrhať celý život prehliadaním jeho zlozvykov, musíte sa naučiť s nimi žiť.

Tu sú 3 najhoršie zlozvyky, ktoré ženy na mužoch nenávidia:

1. Neodpisovanie na správy/ telefonáty – môžete mu poslať sto zúfalých správ a môže mať od vás milión neprijatých hovorov, on všetky ignoruje. Venovanie času mobilu, nie je jeho silná stránka. Správy a telefonáty preňho nič neznamenajú. Aj keď žije v 21.storočí, nemá potrebu reagovať na každú správu, telefonát. Jeho svet nestojí na mobile a sociálnych sieťach. Občas ich síce zámerne ignoruje, ale väčšinou jednoduché nevníma, že mu zvoní mobil alebo prišla sms. Pre nás je to nepochopiteľné, no preňho je to samozrejmosť.

2. Meškanie – mešká do práce, mešká na rande, mešká všade. To je to, čo ho vystihuje. Večné meškanie, ktoré vás je vytočiť k nepríčetnosti. Každému musíte vysvetľovať, že sa mu nič nestalo, že je v poriadku je len typ človeka, ktorý stále mešká. Čas mu nič nehovorí a sa môžete snažiť akokoľvek nepomáha nič. Žiadne budíky, vyhrážky, nepríjemné pohľady vždy bude meškať.

3. Nepočúvanie – máte desať minútový monológ, potom mu položíte jednoduchá otázku a zistíte, že vás absolútne nepočúva. Snažíte sa pochopiť, prečo vás nedokáže počúvať dlhšie ako minútu, ale stále ste na nič neprišli. Jeho pozornosť je rozptýlená a rozhovory s vami sú preňho náročné. Stráca sa po piatej vete alebo vás vôbec nepočúva.

Občas to môžu byť maličkosti, inokedy zásadné veci, s ktorými nie ste schopná sa zmieriť. Cítite sa byť neustále sklamané a unavené z tej istej pesničky. Neodpisovanie, meškanie, nepočúvanie môže sa nájsť aj muž, ktorý bude stelesnenou kombináciou týchto zlozvykov a jediné, čo vám zostáva je vyzbrojiť sa trpezlivosťou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.