Znamenia zverokruhu

Kamarátske a milostné vzťahy predstavujú neoddeliteľné súčasti nášho života a nemáme sa prečo medzi nimi rozhodovať. Avšak tieto 3 mužské znamenia zverokruhu dajú väčšinou prednosť priateľom než láske. 

Je tvoj partner medzi nimi?

Blíženci

Napriek tomu, že muži v tomto znamení sa budú veľmi snažiť nejakým spôsobom skĺbiť kamarátstvo aj vzťah, nakoniec ostanú pri kamarátoch. Vedia, že dobrý priateľ je nad zlato a naveky, ale láska je veľmi krehká a raz je, raz nie je.

Avšak, pokiaľ ťa tvoj partner naozaj ľúbi a vidí s tebou budúcnosť, urobí všetko pre to, aby sa nemusel rozhodovať. Mala by si si to veľmi vážiť, pretože pre Blížencov je to naozaj veľká vec. Ale keď ho sklameš, tak sa s ním môžeš navždy rozlúčiť. Zabuchne za sebou dvere, vráti sa ku kamarátom a môžeš si byť istá, že už s tebou nikdy neprehodí ani slovo.

Strelec

Muži v tomto znamení v tom majú jasno. Kamarátov si vyberajú veľmi starostlivo a precízne, takže sú si istí, že po svojom boku majú naozaj skvelých ľudí. Majú veľa spoločného a povedia si tie najväčšie tajomstvá, o ktorých nebudú vedieť ani partnerky.

Takže sa nečuduj, ak tvoj muž bude tráviť až príliš veľa času so svojimi kamarátmi. V ich spoločnosti sa vie uvoľniť, načerpať energiu a inšpirovať sa. Pokiaľ zapadneš do ich partie, čo je veľmi pravdepodobné, pretože inak by si ťa Strelec nevybral, tak sa nemáš čoho báť.

Dvojica v objatí s ružami v ruke
zdroj: Pexels/Anna Pou

Ryby

Napriek tomu, že ľudia v tomto znamení sú viac uzavretí so seba, než ostatné znamenia, majú veľa kamarátov, s ktorými si majú čo povedať. Preto by si sa nemala čudovať, keď kamarátov svojho partnera v znamení Rýb budeš vídať rovnako často, ako aj jeho. Pretože jednoducho budú vždy a všade spolu.

Niekedy sa ti bude zdať, že trávia spolu až príliš veľa času. Muž v tomto znamení však nepochopí, aký máš vlastne problém. A začne si myslieť, že sa snažíš rozdeliť ich partiu a nerešpektuješ ho.

Pri niektoré mužské znamenia zverokruhu je aj kariéra dôležitejšia než láska. Viac si o tom môžeš prečítať v tomto našom článku. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy