O tom, že muži vnímajú lásku a vzťahy inak, ako my ženy, už vieme svoje dávno. No rovnako tak, ako sa medzi nami nájdu ženy, ktoré na ne zanevreli, aj u pánov sa nájdu jedinci, ktorým to slovo na L nič nehovorí.

Neveria na ňu, ani na záväzky, ktoré by mali trvať navždy. Prečo je to tak, a ktorí muži k nim patria? Tí, čo sa narodili v týchto 3 znameniach!

Baran

Muž narodený ako Baran je veľmi silnou osobnosťou. Má veľa energie, je súťaživý, bojovný a vodcovský typ. V oblasti vzťahov preferuje spontánnosť a vášeň. Preto žije pre prítomný okamih a nepozerá na budúcnosť. Preferuje skôr flirtovanie.

Ak má pocit, že by z toho mohlo byť niečo vážne, rýchlo sa spamätá a cúvne. Záväzky ho viac desia ako tešia. Neverí v lásku, pretože sa mu nezdá, že by mal mať človek po celý život iba jedného partnera. On chce totiž objavovať stále niečo nové.

Strelec

Keďže je Strelec azda najznámejším sukničkárom zverokruhu, niet sa čomu čudovať, že z neho nebude len tak milujúci a oddaný manžel. Dobrodružstvo a zábava je to, čo napĺňa jeho život, takže slová ako budúcnosť, záväzok či svadba ho iba desia.

Ženy berie ako potešenie na jednu noc a čakať od neho, že ti sľúbi vernú lásku, toho by si sa nedočkala. Akonáhle sa mu bude zdať, že k niekomu niečo cíti, rýchlo utečie. Ak to robí on ženám, prečo by takto ublížiť nemala niektorá aj jemu? To je dôvod, prečo v lásku neverí on.

Lev

Skúšala si už niekedy skrotiť leva? Tak ako zviera, aj toto znamenie má silnú povahu, ktorej dominuje veľké ego. Chce byť kráľom každej situácie a miluje pozornosť, preto nechápe, prečo by sa počas svojho života mal zameriavať iba na jednu partnerku, keď ho môžu obdivovať mnohé.

Láska a vzťah pre neho znamená obetu, čo jeho povaha nechce pripustiť. Že to môže fungovať uverí až vtedy, ak nájde veľmi výnimočnú partnerku, ktorá bude mať obrovskú iskru. A takých je málo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.