Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Aktívny intímny život je vo vzťahu veľmi dôležitý. No milovanie neprináša potešenie iba vtedy, ak si zadaná, je to jednoducho ľudská potreba, ktorú nedokážeme úplne ovládať. Okrem radosti a uvoľnenia, je jasným znakom, že si si to užila práve vyvrcholenie.

Muži s vyvrcholením nemajú problém, keďže ho dosiahnu veľmi rýchlo, no so ženami je to oveľa ťažšie. Len máloktorá ho má často a niektoré ho nezažijú nikdy.

Za to partner síce nemusí niesť zodpovednosť, no ak by chcel ísť na väčšiu istotu, potom by ste mali skúšať nasledujúce 3 polohy. Pri nich sú ženy najčastejšie „hotové“. Nemusíš sa ničoho báť, nejde o žiadne veľké experimenty.

Odzadu

Žena je k mužovi otočená chrbtom. Táto poloha môže mať viacero variácií, no podstata ostáva – mužský úd stimuluje ženu odzadu intenzívnejšie. Môžete vyskúšať „psíčka“, pri ktorom kľačíš na kolenách a opretá si o ruky alebo si ľahnúť chrbtom k nemu tak, aby ste obaja ležali na rovnakom boku tela.

Na koníka

Muž sedí a ty pritom sedíš na ňom, tvárou k nemu. Doslova na ňom “ jazdíš“ a tým pádom si celé tempo určuješ sama podľa toho, ako sa ti to páči. A teda môžeš spomaliť, ak máš pocit, že on bude na vrchole skôr, ako ty.

Legendárna 69

Ak to nejde vždy „klasicky“, potom je vhodné prejsť na intenzívnejšie uspokojovanie, ktoré zaručuje výhru u oboch. Neexistuje na to lepšia poloha ako tá s číslom 69, kedy muž leží a žena si nad neho kľakne tak, aby mala tvár pri jeho „nástroji“ a on nad hlavou ten jej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.