Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

V každom vzťahu platia určité nepísané pravidlá. Napríklad vyriešiť všetky hádky pred spánkom, nikdy sa nehádať počas šoférovania, vždy tráviť víkendy spolu, mať rande minimálne 2x do mesiaca, a tak ďalej.

Aj tieto maličkosti robia vzťah silným a odlišným od tých obyčajných, kde už zavládla nuda a stereotyp.

Pravidlá vo vzťahu však nemusia mať všetci. Oveľa dôležitejšie je, aby mala dvojica medzi sebou vyjasnené tieto 3 veci ešte predtým, než pôjde do postele.

Potreby toho druhého

Základom kvalitného s*xu je poznať potreby toho druhého. Ak chceš ísť do postele s nejakým mužom, mala by si vedieť, čo má rád a čo mu nevyhovuje. Rovnako to platí aj o ňom. Mal by vedieť, čo ti urobí radosť a na čo naopak nikdy nepristúpiš.

Otvorený rozhovor pred milovaním vám dokáže zmeniť priebeh celej akcie, pretože si budete viac dôverovať, budete vedieť, že by ste si navzájom neublížili a tak si to aj viac užijete.

Druh ochrany

Aj keď ti muž povie, že si bude dávať pozor, buď opatrná a radšej sa spoľahni na ochranu. Pred každým aktom by ste sa mali dohodnúť na tom, aký typ ochrany použijete, pokiaľ ešte nechcete dieťa alebo ide o s*x na jednu noc.

V dlhodobom vzťahu je v poriadku, ak sa chráni iba žena alebo muž, no pri „jednorazovke“ by ste mali byť poistení viac. Žiadna ochrana nie je 100 %, preto je perfektné, keď sa skombinuje mužská so ženskou.

Záväzky

Pred každým „vlezením“ do postele s mužom by ste si taktiež mali pohovoriť o tom, čo od toho druhého očakávate a aké máte záväzky. Ste vo vzťahu? Skvelé, môžete sa do toho oprieť. Ide iba o jednu noc? Nepleťte do toho city. Ste obaja zadaní a nešťastní? Je to nevera a mali by ste poznať následky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.