Leto sa blíži a s ním aj festivalová sezóna. Preto sme si pre teba spolu s Bernie pripravili 3 jednoduché návody, v ktorých zažiariš na každom festivale. 

Ideálne sú pre všetky typy vlasov a ich príprava ti zaberie iba pár minút. Okrem festivalov sú tiež vhodné aj na prichádzajúce letné párty a večierky.

Inšpiruj sa pri výbere tvojho festivalového looku našou Bernie v našom novom videu. Vyber si jeden z našich 3 sexy návodov, ktoré zvládneš v pohodlí domova a za pár minút sa staneš neodolateľnou.

Vsaď na jednoduchosť v podobe objemných vĺn, ktoré zvládneš ľavou zadnou. Hotovým vlnám dodaj objem jemným tupírovaním, ktoré zafixuješ sprejom na vlasy. No ako byť neprehliadnuteľná? Stačí, ak tento účes doplníš výraznými okuliarmi alebo pútavým make-upom. Ak túžiš po niečom zložitejšom, vyskúšaj druhý alebo tretí look.

Druhý účes opäť pozostáva z vlnitých vlasov. Cestičku si rozdeľ na stred a na každej strane si vytvor mini rozcuchaný drdol, ktorý upevníš pomocou gumičky a obyčajných sponiek. Zopnuté vlasy jemne povyťahuj, aby pôsobili ležérnejším dojmom.

Zvodné vlny tvoria základ aj pre tretí návod. Vyčleň dva pramienky vlasov po oboch stranách tváre, ktoré jemne zakrútiš a vzadu zapneš obyčajnou sponkou do kríža. Na oživenie si zapleť jednoduchý vrkoč z tenkého prameňa vlasov a štýlový účes je na svete.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.