Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Každá z nás je len človekom. A každý má svoje prirodzené pudy a chúťky. Ak sa jedná o intímny život, zabúdame na to, že sme dámy a občas sa s partnerom vieme v posteli poriadne vyšantiť. No aj tu existujú určité veci, ktoré sa nahlas bojíme vysloviť.

Aké šteklivé sny mávajú ženy najčastejšie, aj keď ich nahlas nechcú priznať? Tieto 3!

Do trojky, no so ženou

„Trojka“ v posteli je naozaj pre ľudí, ktorí berú milovanie nie len ako pôžitok, ale aj zábavu, no zároveň dokážu odhodiť svoje ego a žiarlivosť. Muži by mali pri sebe radi 2 ženy, no rovnako je to aj naopak. Aj keby čakali, že ženy by sa potešili dvom mužom, častejšie sa stáva, že ich táto predstava skôr desí.

Nechcú byť tou, ktorú si muži podmania, aj ony chcú viesť situáciu a túžia po väčšej nežnosti. Túžia aj po lesbickom sóle, no to je kategória, ktorej sa hanbia ešte viac. Jeden chlap navyše pri nich by to zachránil.

Jednorázovka s chlapom odvedľa

Sused, elektrikár, chlapík, ktorého stretla v bare. Nie je to iba výmysel filmov pre dospelých. Aj keď, čakať, že poslíček s pizzou bude fešák, ktorý ťa hodí na posteľ, je zrejme naozaj márne. No ide o princíp vzrušenia z neznámeho.

Jedna vášnivá polhodinka s niekým, o kom žena nič netuší, koho možno videla úplne prvýkrát a nemá záujem o druhý. Jednoduché vzplanutie, vyvrcholenie a odchod. No a čo?

Noc s miestnym cudzincom

Či už je to na letnej dovolenke, študijnom pobyte či na pracovnej ceste. Kto povedal, že sa tam nedá užiť trocha vášne? Len si predstav, ako zvodne sa na teba díva Chuan na miestnej pláži a o chvíľu ti už nesie vychladený drink. Latino hudba k tomu a o pár minút už kráčate niekde za roh …

Och! Čo narobíme, rôzne telenovely a filmy sa nám pekne pohrali s mysľou. Okrem toho, v cudzej krajine máme vždy pocit, že život je slobodnejší. Tak prečo si ho neookoreniť?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.