Kedy povedať ľúbim ťa

Kto by mal ako prvý povedať „ľúbim ťa“? Od nepamäti sa o tejto téme vedú rôzne diskusie, pričom neexistuje správny ani nesprávny názor. Jednoducho treba počkať, kým na to bude vhodná príležitosť a hlavne kým to tak budete cítiť.

Nemusíš sa vôbec obávať toho, že by si to mala povedať ako prvá práve ty. Ak to tak cítiš, tak prečo nie? Má to mimochodom hneď niekoľko výhod, preto choď smelo do toho.

Prelomíš to trápne napätie

Keď sa už stretávate dlhší čas a cítite, že je to ono, začne sa tvoriť mierne napätie. Obaja totiž čakáte, kedy to ten druhý povie ako prvý. Keď to urobíš ty, prelomíš toto napätie a určite sa obidvom uľaví. Niektorí muži sa dokonca trochu hanbia a nechávajú tento prvý krok práve na nás.

Budeš vedieť, na čom si

Nech už príde akákoľvek odpoveď, aspoň budeš vedieť, ako to medzi vami je. Ak ti odpovie pozitívne, tak nie je čo riešiť a gratulujeme. Ak ti ale povie, že to tak necíti, aj tak dobre, pretože budeš vedieť, že s ním viac nemusíš strácať čas a len ťa ťahal za nos. Ak by si čakala dlhšie, bolo by to horšie. Hlavne pre teba.

Budeš sa cítiť lepšie

Tým, že opadne z teba napätie, budeš sa cítiť lepšie. Nebudeš hlavne žiť v neistote, či to tak cíti aj on. Nech už to dopadne pozitívne alebo negatívne, budeš na seba hrdá, že si nabrala odvahu a išla si do toho. Mužom poriadne lichotí, ak to žena povie ako prvá.

Ešte stále váhaš, či mu povedať „ľúbim ťa“ ako prvá alebo čakať, kým sa odhodlá on? Keď sa máte naozaj radi, neskôr nebude záležať na tom, kto to povedal ako prvý. Preto sa neboj a povedz mu, čo k nemu cítiš.

Ak sa dáte dokopy, dávaj si pozor na tieto dve veci, ktoré by mali byť vo vzťahu normálne, no aj tak stále nie sú. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating