Žena a muž v objatí pri maľovaní bytu
Pexels/Maria Ovchinnikova

Muži si myslia, že len ženy sú tie tajomné, no pritom si neuvedomujú, aké tajomstvá skrývajú oni. Sám od seba ti muž neprezradí tieto veci z jeho života. Si pripravená?

Pre priateľku urobí aj nemožné

Skutočne zamilovaný partner dokáže urobiť pre svoju priateľku aj nemožné. Často ide až na dno limitov, len aby jej urobil radosť a potešil ju.  Možno si myslíš, že to nie je pravda, ale je to tak. To, že ti muž nepovie, že to je pre neho namáhavé, alebo že to nikdy predtým ešte nerobil, neznamená, že je všetko v poriadku. Len to tají.

Skrýva veľa pocitov

Aj chlap vie cítiť. Občas je nahnevaný, frustrovaný, prekvapený, šťastný, zmätený, pobavený, zamilovaný a tak ďalej. Svoje pocity skrýva preto, lebo je v spoločnosti známe, že chlap je ten, kto je silný, nezávislý, neplače a všetko zvládne s gráciou. Našťastie, realita je taká, že aj on plače, má city a romantické filmy môže zbožňovať rovnako, ako aj žena. Len to v sebe ukrýva a neprizná sa.

Je menej expresívny než žena

Poslednou vecou, ktorú ti muž neprezradí, je tá, že je naučený city vyjadrovať menej. Kvalita je v tomto prípade viac než kvantita. Ak si s nejakým chlapom vo vzťahu, určite tomu rozumieš. To, že ti nehovorí každú hodinu ako veľmi ťa miluje, neznamená, že to tak nie je. Len je to pre neho vzácne a nechce plytvať slovami. Radšej ti lásku ukáže skutkami, preto nebuď smutná.

Teraz, keď si opäť o niečo múdrejšia, si môžeš prečítať aj o tom, aké vety ti pravý muž nikdy nepovie. Keď ich totiž vysloví, môžeš si byť istá, že ťa nemiluje úprimne a mala by si sa s ním porozprávať. Nie je dobré, aby si zostávala vo vzťahu, kde nepanuje skutočnosť a práva láska.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating