Teplé a slnečné počasie priam láka k tomu, aby sme si vybrali farebné outfity. V žiarivých odtieňoch sa cítime lepšie, šťastnejšie a sebavedomejšie. Určite sa aj ty rada inšpiruješ inými ženami, ktoré majú dobrý štýl a vedia, čo si na seba dať. Takúto inšpiráciu nájdeš napríklad aj na našom instagramovom profile @odzadu_fashion. Prípadne sa oplatí sledovať slovenské fashion blogerky, ktoré sa pekne vyhrajú s každým svojím outfitom. 

Jarné outfity mladých Sloveniek sme ti priniesli aj minulý mesiac. Inšpirovala sa niektorou z fotografií? V našich článkoch nájdeš aj rady a tipy ako kombinovať krátke nohavice, aké topánky budú túto sezónu hitom alebo akými šatami to rozhodne nepokazíš.

Ak sa chceš trochu pobaviť, pozri si aj najhoršie módne trendy súčasnosti, ktoré by si si na seba s najväčšou pravdepodobnosťou neobliekla, aj keď ich predvádzajú modelky na mólach.

Farebné outfity sú teraz mimoriadne obľúbené

Ak sa pozrieš na príspevky blogeriek, určite ti padnú do očí farby, do ktorých sa rady obliekajú. Je len na tebe, pre aké odtiene sa rozhodneš. Môžeš pokojne kombinovať aj dve rôzne farby (alebo aj viaceré), v žiadnom prípade sa nemusíš držať iba jednej. Aj keď jednofarebne skombinované outfity sú tiež stále populárne a vyhľadávané.

Tak čo, ktoré outfity mladých Sloveniek ťa oslovia najviac? Pokojne sa nimi sama inšpiruj a neboj sa podobne obliecť aj ty sama.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.