Hovorí sa, že keď už sa rozhodneš pre tetovanie, pri jednom to neostane a ty nevieš odolať a svoje telo necháš zdobiť stále novými a novými obrázkami. Niekedy to ale môže zájsť až do takého štádia, že s tým nevieš prestať a skončíš napokon tak, ako 23-ročná Nadine, ktorá pre portál Metro prezradila, že k tejto „závislosti“ ju doviedol jej otec.

Počas dospievania Nadine fascinovali tetovania, ktoré zdobili ruky jej otca. To ju napokon doviedlo k tomu, že po dovŕšení osemnástky si nechala urobiť svoje prvé. Prvú návštevu v tetovacom štúdiu absolvovala práve so svojím otcom, ktorý ju v jej rozhodnutí plne podporoval.

Nadine tejto vášni plne podľahla a takmer 90 % jej tela je teraz pokryté čiernym atramentom. Niektoré miesta jej tela dokonca vyzerajú tak, ako by na ňu len vyliali čiernu farbu. No aj napriek tomu ešte so sebou nie je úplne spokojná a ako sama prezradila, s tetovaniami zatiaľ neskončila. Stále sa na jej tele totiž nájdu miesta, ktoré by sa dali zafarbiť.

Jej rodina či priatelia si spočiatku mysleli, že jej preskočilo, no časom si na jej potetované telo aj zvykli. Bývali ale časy, kedy jej ľudia v okolí hovorili, že si takto ničí život a nikdy si nenájde normálne zamestnanie. Napriek všetkému má ale normálnu prácu, je zdravotnou asistentkou a všetky výdavky na tetovania si hradila ona sama.

A veru že nešlo o malú sumu! Nadine prezradila, že na svoju záľubu zatiaľ minula asi 15-tisíc libier, čo je v prepočte približne 17 600 eur. Teraz si ale bude musieť peniažky odkladať na niečo iné, pretože na svojom Instagrame sa pochválila krásnou novinou, a to, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko! Blahoželáme a tešíme sa na fotky s tehotenským bruškom.

Nadine Anderson a jej potetované telo

View this post on Instagram

I really need to tattoo my feet 😂

A post shared by Nadine Anderson (@devlin_616) on

View this post on Instagram

Nightshift lol lol wanna greet

A post shared by Nadine Anderson (@devlin_616) on

View this post on Instagram

Lots to do only want coffee ☺️

A post shared by Nadine Anderson (@devlin_616) on

Zdroj: metro.co.uk 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.