Záväzok voči niekomu alebo určité naviazanie sa na niekoho je dnes brané všelijako. Zatiaľčo niekto by sa najradšej nikdy nehrnul do záväzkov, sú ľudia, ktorí potrebujú, aby im bol ich partner úplne oddaný.

Správna miera naviazania sa na toho druhého je v zdravom vzťahu nevyhnutná. No, čo robiť, aby sme s partnerom vytvorili tak pevný vzťah, ktorý nedokáže zničiť len tak niečo? Ak máš partnera v znamení škorpióna, býka, či raka, tak to budeš mať o čosi jednoduchšie. Tieto znamenia dávajú do vzťahu všetko, a tak je pre nich ľahšie niekomu sa zaviazať. To však neznamená, žeby sa napríklad s takým vodnárom alebo strelcom nedalo mať vzťah. Treba len vedieť, aké veci, od neho tieto znamenia vyžadujú.

Baran – spontánnosť a nové veci

Tak rýchlo ako sa baran zamiluje, sa vie aj vzdialiť. Vo vzťahu potrebuje neustále vzrušenie. Práve preto by mu mal partner dopriať zaujímave zážitky, ktoré obnášajú vždy niečo nové. Ak nechce prísť o človeka, narodeného v tomto znamení, nedovoľ aby sa z vášho vzťahu stala monotónna rutina.

Býk – oddanosť a záväzok

Býci ľúbia ľúbiť a zároveň byť ľúbení. Pokiaľ ide o vyžadovanie pozornosti, tak sú v tomto experti. Byť niekomu zaviazaný nie je pre býka vôbec ťažké, pretože to má vo svojej povahe. Od vzťahu očakáva to, čo má správny vzťah mať, a to: záväzok, vzájomnú snahu, lojalitu a vášnivý sex.

Blíženec – mentálnu stimuláciu a spontánnosť

Človek narodený v tomto znamení, ku sebe hľadá partnera, ktorý ho dokáže psychicky stimulovať. Takého, ktorý ho bude posúvať vpred a motivovať ho v jeho osobnom raste. A keďže je živlom blíženca vzduch, jeho podstata sa presúva aj do jeho vlastností. Potrebuje neustále nové námety ku konverzácii a dobrodružstvá.

Rak – bezpečie a pocit domova

Na to, aby si si udržala raka, musíš mu dopriať akýsi pocit bezpečia a útulnosti. A pokiaľ vieš variť, tak je to obrovské plus. Rak ku sebe vždy hľadá ženu, s ktorou by mohol vytvoriť domov. Túži po deťoch a rodine. Preto je nevyhnutné ukázať mu, že si žena, s ktorou je to všetko možné.

Lev – slová náklonnosti a pozornosť

Lev je človek, ktorý doslova zbožňuje pozornosť. Takže čím viac jej mu dáš, tým viac ťa bude milovať.Vo vzťahu navyše potrebujú veľké gestá a slová lásky na to, aby sa cítili milovaní. Pokiaľ im toto všetko dopraješ, hravo s tebou vydržia.

Panna – spoľahlivosť a neochvejnú podporu

Panna je pravdepodobne najmenej sebecké znamenie z celého zverokruhu. Potreby iných stavia pred svoje vlastné.Najväčší dar, aký jej môžeš vo vzťahu dať je ten, že sa budeš starať o jej potreby. Budeš ju podporovať a ukážeš jej balans, ktorý je v živote nevyhnutný.

Váhy – bezpečné miesto, kde sa môže vyrozprávať a človek, ktorému môže poradiť

Krása, rovnováha a spravodlivosť. Váhy sú skvelým partnerom, pretože sa stále snažia pochopiť, prečo sa vecí dejú tak ako sa dejú. Ich empatia je to, vďaka čomu, sú vzťahy s nimi jednoduché. Váhy majú však svoju potrebu vyjadrovať názory. Milujú, ak môžu niekomu poradiť. Ak chceš, aby pri tebe človek narodený v tomto znamení ostal, daj mu možnosť prejaviť svoj názor a pomôcť ti, keď to budeš potrebovať.

Škorpión – hru a čas na svoje vlastné veci

Škorpión vníma lásku ako vášnivú a nabitú emóciami. Na to, aby vo vzťahu nevyhasla iskra, si radi zahrajú rôzne ľúbostné hry. Milujú intenzívne, a tak niet divu, že občas potrebujú čas pre seba. Keď sa stiahnu do svojej ulity, treba im nechať ich vlastný priestor a nesnažiť sa ich nasilu vytiahnuť.

Strelec – pocit slobody a spoločné aktivity

Keď sa rozhodneš ľúbiť strelca, musíš si byť vedomá toho, že nikdy nebude tak úplne tvoj. Majú svoj vlastný rozum a nikdy sa nepodriadia niekomu, kto by sa pokúšal zobrať im ich slobodu. Ak mu však ukážeš, ako dobre mu pri tebe môže byť, bude sa k tebe vracať sám a rád. Na to, aby si si udržala jeho pozornosť je nevyhnutné stále vymýšľať nové aktivity, ktoré budete môcť robiť spolu, a vďaka ktorým bude tvoju spoločnosť vyhľadávať.

View this post on Instagram

@abdullah_evindar #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Kozorožec – službu a podporu

Kozorožec je najväčší pracant z celého zverokruhu. Je veľmi praktický a túto svoju vlastnosť prenáša aj do vzťahov. Ocení to, ak mu dokážeš nejak pomôcť, a tým ušetriť trochu z jeho drahocenného času. Podpora v podobe toho, že si vypočuješ, aký mal dnes deň, či sa mu darilo v práci, ponúkneš mu masáž a ráno urobiť raňajky, je spôsob, akým si ho udržať.

Vodnár – stabilita a sloboda vyjadrovania

Vodnár ma srdce na správnom mieste. Nie je ťažké ho milovať, no môže byť zastrašujúce to, koľko ľudí má on rád. Vodnári sú známi tým, že sú jedineční. Majú svoj vlastný pohľad na svet a neustálu potrebu nejako ho vylepšiť. Na to, aby si si tohto človeka udržal pri sebe je dôležité byť pre neho oporou. Akousi skalou, ktorá tam bude vždy pre neho. Nikdy sa však nesnaž hovoriť mu, ako sa má správať alebo kým má byt, pretože to je zaručený spôsob, ako ho stratiť.

Ryby – intimitu a možnosť byť zraniteľnou

Potreba prepojiť sa s niekým je u rýb veľmi silná. Vyžadujú fyzickú, mentálnu, emocionálnu a spirituálnu intimitu. Ak si chceš tohto človeka udržať, buď k nemu otvorená a neboj sa s ním komunikovať o hocičom. Je to to najmenej odsudzujúce znamenie zo všetkých. Ak sa mu otvoríš, aj on sa otvorí tebe. Dopraj mu rešpekt a pocit, že prijímaš každú jeho súčasť, len takto si ho dokážeš udržať.

 

Zdroj: bustle.com

Komentáre