unsplash.com

Vedieť rozoznať hanblivosť od nezáujmu je niekedy náročné. O to viac, ak sa jedná o človeka, ktorý sa ti páči. Môže sa ti zať, že je introvert a nerád načína konverzáciu, avšak pravda môže byť niekde úplne inde. Preto je dobré vedieť, ako to s tebou naozaj myslí. A nasledujúce riadky, by ti mali pomôcť rozlíšiť, či pri ňom len nestrácaš drahocenný čas.

1. Pri tebe je vždy ticho, no pri ostatných nemá problém s komunikáciou

Možno si vravíš, že sa v tvojej prítomnosti len hanbí a príde ti to roztomilé. Avšak nemyslíš, že keby ťa naozaj chcel, tak by sa radšej prihovoril, keď s tým očividne nemá problém pri iných ľuďoch?

2. Neustále sa v tvojej spoločnosti ošíva

Poznáte sa už dlhšie, a on je pri tebe stále nesvoj a nervózny? Možno to nie je prejavom toho, že by ťa chcel, jednoducho sa cíti nepohodlne.

3. V spoločnosti iných žien vyzerá, že je mu fajn, ale pri tebe nie

Vidíš, ako sa dokáže normálne baviť s inými ženami. Vtipkuje, smeje sa, nemá problém byť otvorený. Pri tebe je však úplný opak. Nezáleží na tom, ako veľmi by mohol byť hanblivý, v spoločnosti osoby, ktorú má rád, by bol sám sebou.

4. Necháva ťa začínať konverzáciu

Nikdy ti nenapíše prvý. Možno sa hanbí a nechce sa vtierať. Alebo aj nie. Možno mu na tom vôbec nezáleží tak ako tebe.

5. A ani ju nerozvíja

Odpovie ta na základe otázky, ale nedočkáš sa toho, žeby sa ju snažil on nejak rozviť a dozvedieť sa niečo aj o tebe.

6. Nikdy s tebou nezdieľa osobné informácie ohľadom jeho osoby

Možno sa s tebou aj dokáže baviť napríklad o škole, či o počasí, no keď dôjde rada na osobné informácie zmĺkne. Nechce aby si o nim vedela niečo osobné, a nie je to tým, žeby sa hanbil.

7. Nikdy sa ťa na nič nepýta

Dokáže rozprávať o sebe, ale to, aby sa niečo opýtal teba ho ani len nenapadne.

8. Jeho kamaráti ti tvrdia, že má záujem, no ty ho nevidíš

Je v poriadku dať mu istý čas, aby mohol prekonať hanblivosť a konečne ťa pozvať von. Hlavne vtedy, keď ti jeho známi tvrdia, že o teba má záujem. Avšak, kým sama dlho vidíš, že chlapec sa nevie rozhýbať, možno v tom je niečo viac ako jeho hanblivosť.

9. Vyzerá, že sa pri tebe nudí

Hanbliví chlapec môže byť zo začiatku tichý a trošku urieknutý. Avšak časom sa dokáže otvoriť. Ak však cítiš, že v tvojej spoločnosti je vyslovene znudený, neustále pozerá na telefón, alebo si ťažko povzdychuje, nie je hanblivý ale otrávený.

10. Je milý, ale to ku každému

Páči sa ti, ako sa vždy milo usmeje, keď sa vám stretnú pohľady. Ako sa vie pekne pozdraviť, keď vstúpi do miestnosti. Máš pocit, že sa mu musíš páčiť, keď sa k tebe správa tak milo. No nemýľ si to, a všímaj si ako sa správa k ostatným.

11. Je vždy na blízku, ale nevynaloží žiadne úsilie

Možno máte spoločných priateľov, vďaka ktorým sa stretávate. A keď na seba narazíte, dokáže prehodiť pár slov. No nikdy nevynaloží úsilie, aby ťa pozval niekam len vo dvojici.

12. Má problém nadviazať očný kontakt

Očný kontakt je celkom intímna záležitosť. Nie každý ti stojí za to, aby si mu ho opätovala. Keď to nedokáže ani on, bude to tým, že jednoducho nechce.

13. Správa sa k tebe ako ku kamarátke

Aj z dobrého kamarátstva dokáže vzniknúť skvelé partnerstvo. Avšak, nie z každého. Keď ťa má chlapec rád viac, ako len kamarátku, ver mi, že to rozoznáš. Pokiaľ ťa tľapká po chrbte, ako jednu z jeho kamarátov, hovorí ti nechutnosti, tak ťa nevníma ako ženu, s ktorou by chcel byť. Aj hanblivý chalan, by vynaložil úsilie pre ženu, ktorá sa mu páči.

My ženy si občas často nahovárame a zatvárame oči, len aby sme videli to, čo chceme vidieť. Preto je z času na čas dobré, dostať studenú sprchu a uvedomiť si veci presne také, aké sú.

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating