O vzťah mu nejde

Keď stretneš nového muža, na začiatku je pomerne ťažké rozlíšiť, čo od teba v skutočnosti chce. Možno sa chce s tebou iba vyspať, prípadne ťa využiť a o žiaden vzťah mu nejde. Vieš, ako ho včas odhaliť, aby si sa opäť nesklamala a nenaletela na sladké reči?

V prvom rade si musíš všímať jeho správanie a to, aké veci mu vychádzajú z úst. Muži ťažko dokážu skryť svoj zámer a niekedy stačia detaily na to, aby si ho odhalila a nepopálila sa pri ňom.

Máme pre teba niekoľko hlavných znakov, ktoré by si si mala všímať. Pomôžu ti v tom, aby si sa do neho hneď nezaľúbila alebo mu neskočila rovno do postele.

Ako zistíš, že o vzťah mu nejde a chce ťa dostať do postele?

1. Nepýta sa ťa na veci z tvojho osobného života, zaujíma ho iba to, koľko partnerov si mala a ako veľmi skúsená si.

2. Stretnutia organizuje blízko svojho bytu alebo rovno v ňom. Uprednostňuje miesta, kde nie je veľa ľudí a máte súkromie. Radšej sa stretáva iba večer, na obed ho dostaneš málokedy.

3. Neustále má se*uálne narážky, vtipkuje o tom a rád mení reč práve na túto tému. Pri písaní používa rád smajlíky, ktoré to tiež naznačujú.

4. Z ničoho nič ti napíše alebo zavolá večer či v noci a nabáda ťa k tomu, aby ste sa stretli.

5. O svojom živote nehovorí a takmer nič o ňom nevieš. Nepoznáš dokonca žiadnych z jeho kamarátov.

6. Nevieš, aké vzťahy mal pred tebou, čo má rád alebo čo by chcel. Nehovorí o veciach spojených so vzťahmi a ani tebe nijak nenaznačil, či od teba chce niečo viac.

Zaľúbený pár v objatí
zdroj: Instagram/aftermovie

7. Ak ti dá kompliment, vždy pochváli iba to, ako vyzeráš. Nikdy sa nezameriava na to, aká v skutočnosti si. Vzhľad je pre neho dôležitý.

8. Nemáte takmer nič spoločné a po chvíli sa nemáte ani o čom rozprávať. Vtedy vytiahne nejaký vtip alebo dá návrh, či sa nepresuniete inam.

9. Nemáš pocit, že ho skutočne zaujímaš alebo že by sa o teba staral. Ak nie je po jeho, urazí sa a bez ospravedlnenia stretnutie preruší.

10. Nehovorí o žiadnej budúcnosti a plánoch (ani tých s tebou). Nikdy u neho nevieš, na čom si a čo od neho môžeš očakávať.

11. Píše si aj s inými ženami a nemá problém to priznať.

12. Sám ti povedal, že teraz nehľadá nič vážne a chce sa len zabaviť. Toto chlap prizná málokedy, ale niektorí s tým nemajú problém.

Ak by to s tebou myslel chlap naozaj vážne, robil by s tebou týchto 5 vecí. Pokiaľ to tak nie je, je čas poobzerať sa po niekom inom.

Viac z kategórieDating