V budúcnosti sa takýmto zlobám radšej vyvaruj…

Ak si si ešte stále nikoho nenašiel, problém môže byť v tom, že robíš niečo z nasledujúcich jedenástich bodov. Tak sa vrhni do čítania, nech vieš, čomu sa v budúcnosti vyvarovať.

Neslušnosť a arogancia

Je rozdiel mať veľké ústa a nebáť sa zakročiť, keď ti očividne niekto kadí rovno na hlavu a niečo úplne iné je byť arogantným. Priplachtiť k žene z čista jasna a tváriť sa, že ti patrí nielen svet, ale vlastne už aj ona, ti dobrú úrodu rozhodne neprinesie.

Sebavedomie je sexy, ale prehnané sebavedomie pôsobí na opačné pohlavie úplne rovnako ako repelent na komáre. A ty predsa nechceš byť stelesnený odpudzovač hmyzu, však?!

pixabay.com

Nedostatok spánku

Pred prvým rande sa nie vždy ľahko zaspáva. Prierez tvojou hlavou by sa vtedy dal prirovnať k absolútnemu chaosu myšlienok, obáv a otázok. Bude sa mi páčiť? Budem sa páčiť ja jemu? Čo si mám obliecť?

A čo budem robiť, ak to bude len ďalší debil, čo sa mi pri prvých kríčkoch bude snažiť rukou priplichtiť do nohavičiek? Je toho kvantum, ale omnoho viac ako siahodlhé dumanie, ktoré ťa koniec koncov aj tak nikam nedostane, je dôležité sa poriadne vyspať.

Nielen preto, že vačky pod očami, s ktorými by dobre stavaná plachetnica mohla obletieť oceán, nie sú atraktívne ani omylom. Ale preto, že nedostatok oddychu a energie spôsobuje nervozitu. A ty sama by si predsa nechcela spoznávať človeka, čo sa na prvé stretnutie dovalí ako veľké klbko stresu a nepohody.

Chrup

Zubár nie je lacná záležitosť, no ak sa chceme baviť o celkovom atraktívnom vzhľade, zdravo vyzerajúci chrup je základ. Aj to najkrajšie dievča, s pevnými trojkami, riťkou ako vystrihnutou z upútavky na film pre dospelých a s nohami až po zem, zrazu klesne v hierarchii atraktivity o desať úrovní nižšie, ak sa usmeje a má zlé zuby.

Keď sa na teba pozerá niekto v romantickom slova zmysle, pravdepodobne si sem-tam predstaví, aké by to asi bolo, keby ťa pobozkal. No pokazené, chýbajúce a sýtožlté zuby mu túto myšlienku práve nespríjemňujú.

Žiadne koníčky

Bez ohľadu na to, ako veľmi si pracovne vyťažený, vždy by si si mal nájsť čas na svoje koníčky. Horšie to však je, ak žiadne koníčky nemáš. Tento fakt môže od teba odradiť nie jednu potenciálnu partnerku.

Voľnočasové aktivity vedia o človeku veľa povedať, najmä teda o stránkach, ktoré ten druhý v úvode nemá ako inak zistiť. Keď ale žiadne nemáš, vyzeráš v očiach svojho okolia len ako ten nemastný-neslaný, ktorý robí, čo príde, no sám sa niečim zamestnať nedokáže.

Etiketa

Nikto od teba nechce, aby si ovládal charakteristiku všetkých dvesto druhov rôznych lyžičiek, vidličiek a nožov. Ale základy toho, ako sa správať pri stole a ako konzumovať jedlo na vyššej úrovni, ako by to zvládol negramotný klokan s obrnou, by sa patrilo vedieť.

Tým dupľom, ak si ju pozval na večeru. Nič neohúri ženu viac ako chlap, ktorý si vie vložiť sústo do úst bez toho, aby si ho najprv rozotrel po celom ksichte. A aj muž nepochybne ocení, ak si jeho partnerku čašník nepomýli so šrotovačkou.

pxhere.com

Smrad

Teraz nejde o to, aký drahý parfém si môže kto dovoliť, a dokonca ani o to, či sa na rande dotrepeš ako chodiaci kúdoľ cigaretového dymu alebo čerstvo osprchovaný. Všetky tieto veci totiž možno „naoko“ oklamať, no to, čo sa oklamať nedá, je telesný pach.

Vedci dokázali, že človek, ktorý nám prirodzene „smrdí“, pre nás rozhodne nie je ten pravý. Nos na to majú hlavne ženy, ktoré vedia čuchovými bunkami odhadnúť, či bude DNA druhej strany pre ne použiteľná v budúcnosti.

Svetlá pokožka

Niektorí ľudia sú prirodzené bledí a pokiaľ neholdujú opaľovacím sprejom a solárkam, asi s tým veľa nenarobia. V poslednej dobe však nie sú bledí len prirodzene bledí ľudia.

Možno to so sebou priniesla prívalová vlna kníh a filmov s upírskou tematikou, možno to deckám v škole pomáha vyhovárať sa na chorobu, keď splývajú so stenou za nimi. Tak či onak, výskumy však hovoria jasne a tento gotický look a lá hladká múka, opačné pohlavie ani trochu nepriťahuje.

pixabay.com

Riskovanie

Risk je zisk. To sa hovorí. Správne by to však malo znieť, že risk je zisk, no ako ktorý. Vedci tvrdia, že pre ženy je muž, ktorý sa nebojí riskovať, synonymum magnetu, no ten, ktorý riskuje hlúpo, je jeho presným opakom.

V preklade to znamená, že porušovaním predpísanej rýchlosti, extrémnymi športami a podobnými hlúposťami žiadnu normálnu ženu neoslníš. Zatiaľ čo vrhnúť sa do horiacej budovy, aby si zachránil mačiatko… to už je celkom iné kafe. A nie – ženy vôbec nie sú náročné…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.